Ilustrācija var atšķirties
Black & Decker BDCROS18
Ražotājs: Black & Decker
Ilustrācija var atšķirties
- Slīpmašīna
- Slīpmašīnu tips: Ekscentra slīpmašīna
- Nominālais spriegums: 18 V
- Apgriezienu skaits: 24.000 apgr./min
- Šūpošanās apļa diametrs: Ø 1,30 mm
- Diska diametrs: Ø 125 mm
- Akumulatora kapacitāte: 1,50 Ah
- Akumulatoru skaits: 1
Cenas vēsture
1M 3M6M
Black & Decker BDCROS18
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Black & Decker
Populāri produkti

Black & Decker KA2000
no 45,04€

Festool BS 75 E-Set (576296)
no 806,60€

Makita BO5041
no 122,73€

Scheppach Tiger 7000S Homekit
no 206,00€

Makita DBO380Z
no 134,90€

Makita DBO180Z
no 87,49€

Metabo WEV 850-125 (603611000)
no 67,35€

Proxxon LWS (28547)
no 101,40€

Scheppach OSM600
no 241,46€

Makita DGA513Z
no 161,00€
5 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Lētākā Kopējā Cena
BlackDecker Battery Orbital Sander BDCROS18-QW - 400mA charger 1x Ah battery ( BDCROS18 QW )

76,00€
76,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Ekscentra slīpmašīna Black & Decker BDCROS18-QW; 18 V; 1,5 Ah akum. + lādētājs BDCROS18-QW

87,69€
87,69€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Akumulatora ekscentriskā slīpmašīna 18V (1x1.5Ah) BDCROS18-QW BLACK DECKER (BDCROS18-QW)

91,16€
91,16€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Szlifierka Black&Decker BDCROS18 BDCROS18-QW

99,01€
99,01€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
BLACK & DECKER Black&Decker BDCROS18-QW 18V, 400mA Ladegerät, 1x 1.5 Ah Akku (BDCROS18-QW)

103,74€
108,73€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
Apraksts
Instrumentu soma, slīpēšanas režģis, putekļu savākšanas tvertne
| Akumulatora kapacitāte: | 1,50 Ah |
|---|---|
| Akumulatoru skaits: | 1 |
| Akumulatora indikators: | Jā |
| Putekļu nosūkšana: | Jā |
|---|---|
| Piederumi: | Lādētājs |
| Šūpošanās apļa diametrs: | Ø 1,30 mm |
|---|---|
| Diska diametrs: | Ø 125 mm |
| Svars: | 1,80 kg |
|---|
| Ekscentra slīpmašīna |
| Nominālais spriegums: | 18 V |
|---|---|
| Apgriezienu skaits: | 24.000 apgr./min |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Black & Decker BDCROS18
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti























