Ilustrācija var atšķirties
Black & Decker NVC220WC
Ražotājs: Black & Decker
Ilustrācija var atšķirties
- Strāvas padeve: Akumulators
- Akumulatora darbības laiks: 12 min
- Rokas putekļsūcējs ar optimālu sūkšanas jaudu mazākiem tīrīšanas darbiem
- Izturīgs 7,2 V litija-akumulators ar 12 minūšu darbības laiku
- Vienkārša tīrīšana pateicoties mazgājamam filtram un noņemamam netīrumu tvertnei
- Ietver izbīdāmo spraugu uzgali, uzspraužamu polstera suku un uzlādes staciju ar sienas stiprinājumu
- Piemērots automašīnai un dzīvnieku spalvām
- Tvertnes tilpums 0,385 litri
Cenas vēsture
1M 3M6M
Black & Decker NVC220WC
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Black & Decker
Populāri produkti

Black & Decker DVJ315B
no 81,95€

Dyson Car+Boat (586120-01)
no 262,30€

DeWalt DCV501LN
no 126,80€

Severin HV 7144
no 30,00€

Makita DVC750LZX1
no 150,92€

Severin HV 7146
no 56,08€

Jimmy BX7 Pro
no 146,53€

Makita DCL184Z
no 63,50€

Kärcher CVH 3 Plus (1.198-350.0)
no 73,00€
26 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Labākie cenu piedāvājumi
Lētākā Kopējā Cena
BLACK & DECKER | Vacuum Cleaner | NVC220WC-QW | Cordless operating | Handstick | 7.2 V | Grey|NVC220WC-QW

31,94€
31,94€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Odkurzacz ręczny Black&Decker NVC220WC-QW | NVC220WC-QW | 5035048698112

32,30€
32,30€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
BLACK & DECKER | Vacuum Cleaner | NVC220WC-QW | Cordless operating | Handstick | 7.2 V | Grey
2 dienas

33,16€
40,16€
Piegāde: 7,00€
ar piegādi: 7,00€
BLACK & DECKER | Vacuum Cleaner | NVC220WC-QW | Cordless operating | Handstick | 7.2 V | Grey 434742

33,65€
33,65€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
BlackDecker NVC220WC-QW ( NVC220WC QW ) Putekļu sūcējs

34,00€
34,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
BLACK & DECKER | Putekļu sūcējs | NVC220WC-QW | Bezvadu darbība | Rokas putekļu sūcējs | 7.2 V | Pelēka

34,36€
34,36€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
BLACK & DECKER Vacuum Cleaner NVC220WC-QW Cordless operating Handstick 7.2 V Grey

34,57€
34,57€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Black & Decker Putekļu sūcējs Bezvadu hand-held putekļusūcējs BLACK+DECKER NVC220WC-QW Dustbuster Lithium 7,2V 15,5 AirWatts 385 ml Metālgravēts pelēks

35,89€
35,89€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Black AND Decker | Vacuum Cleaner | NVC220WC-QW | Cordless | Handheld | 7.2 V | Grey

36,40€
36,40€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Black & Decker Dustbuster handheld vacuum Dust bag NVC220WC
5 dienas

38,10€
38,10€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Black&Decker BLACK & DECKER | Vacuum Cleaner | NVC220WC-QW | Cordless operating | Handstick | 7.2 V | Grey | NVC220WC-QW | 5035048698112

38,58€
42,08€
Piegāde: 3,50€
ar piegādi: 3,50€
BLACK & DECKER BLACK+DECKER DustBuster NVC220WC-QW Vacuum Cleaner 16W 0.385liter Titanium Gray/Chrome

38,73€
38,73€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Black&Decker NVC220WC-QW | NVC220WC-QW | 5035048698112 | AGDM-ODK-BCR-063

39,45€
39,45€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Black&Decker BLACK & DECKER | Vacuum Cleaner | NVC220WC-QW | Cordless operating | Handstick | 7.2 V | Grey

39,99€
39,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
BLACK & DECKER | Vacuum Cleaner | NVC220WC-QW | Cordless operating | Handstick | 7.2 V | Grey NVC220WC-QW

40,23€
40,23€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bezvadu rokas putekļsūcējs Black & Decker NVC220WC-QW

40,27€
45,26€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Black Decker NVC220WC-QW handheld vacuum Chrome Titanium Transparent Bagless ( NVC220WC 5035048698112 BDNVC220WC-QW NVC 220 WC-QW NVC220WCQW NVC220WC-QW ) Putekļu sūcējs

41,00€
41,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Black&Decker NVC220WC-QW | NVC220WC-QW | 5035048698112 | AGDM-ODK-BCR-063

41,89€
45,39€
Piegāde: 3,50€
ar piegādi: 3,50€
Odkurzacz rczny Black&Decker NVC220WC-QW NVC220WC-QW

42,08€
42,08€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Akumulatora putekļusūcējs 7.2V (1x2.0Ah) NVC220WC-QW BLACK DECKER (NVC220WC-QW)
2 dienas

42,19€
45,04€
Piegāde: 2,85€
ar piegādi: 2,85€
BLACK & DECKER | Vacuum Cleaner | NVC220WC-QW | Cordless operating | Handstick | 7.2 V | Grey

44,30€
46,80€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Black&Decker Odkurzacz ręczny Black&Decker NVC220WC-QW

46,75€
46,75€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Black+Decker Black AND Decker NVC220WC-QW Handheld Vacuum, Chrome, Titanium, Transparent, Bagless

54,45€
54,45€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
BLACK+DECKER Black & Decker NVC220WC-QW handheld vacuum Chrome, Titanium, Transparent Bagless

57,16€
59,66€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Pārējie piedāvājumi no tiem pašiem pārdevējiem
Akumulatora putekļsūcējs Black & Decker NVC220WC-QW; 7,2 V NVC220WC-QW

46,36€
46,36€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
BLACK & DECKER Black + Decker NVC220WC 7.2/2.0Ah Cordless Vacuumer NVC220WC

53,52€
53,52€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Rokas putekļsūcējs ar optimālu sūkšanas jaudu mazākiem tīrīšanas darbiem |
| Izturīgs 7,2 V litija-akumulators ar 12 minūšu darbības laiku |
| Vienkārša tīrīšana pateicoties mazgājamam filtram un noņemamam netīrumu tvertnei |
| Ietver izbīdāmo spraugu uzgali, uzspraužamu polstera suku un uzlādes staciju ar sienas stiprinājumu |
| Piemērots automašīnai un dzīvnieku spalvām |
| Tvertnes tilpums 0,385 litri |
| Svars: 0,7 kg |
| Strāvas padeve: | Akumulators |
|---|---|
| Akumulatora darbības laiks: | 12 min |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Black & Decker NVC220WC
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Black & Decker
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Black And White NiveaBlackroll spilvensBlaupunkt Bt25LampBlu Ray Diska FilmaBluetooth Aux AdapterBlack Decker AkumulatorBlack Decker BatteryBlack Decker BaterijaBlack decker akumulatora lādētājsBlack & Decker akumulators 18V 2.0 AhNivea BlackBlack DVDNivea Black & WhiteLEGO Black PantherFury Beast Black






































