Black Diamond Mondo
Ilustrācija var atšķirties

Black Diamond Mondo

Ražotājs: Black Diamond
Black Diamond Mondo
Ilustrācija var atšķirties
no 423,35līdz 432,513 PiedāvājumiRažotājs: Black Diamond
  • Crashpad
  • Materiāls: Neilons, Poliesters, Poliuretāns, Putupolistirols
  • Polsterēti plecu un gurnu siksniņas, 4 rokturi stūros
  • 2 nolokāmas plecu siksnas
  • Viegli aizveramas metāla sprādzes
  • Neslīdošs, ūdens necaurlaidīgs, no neilona materiāla
  • Augšpuse: 1000 d neilons, pārklāts ar PU
  • 4 rokturi stūros
Rādīt visus produkta datus

Cenas vēsture

1M 3M
Black Diamond Mondo
Preisalarm
guenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Black Diamond

3 Piedāvājumi

izkārtojums:
Labākā atbilstība
ar piegādi
Black Diamond Mondo Crash Pad - Octane/Octane 698848
prodImage
423,35
428,34
Piegāde: 4,99
ar piegādi: 4,99
Lētākā Kopējā Cena
Crashpad Black Diamond Mondo Crash Pad - octane/octane 698848 (0793661732716) ( JOINEDIT87693992 )
prodImage
425,00
425,00
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Crashpad Black Diamond Mondo Crash Pad - octane/octane | 698848 | 0793661732716 | WLONONWCRPEYF
prodImage
432,51
432,51
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
Cits
Polsterēti plecu un gurnu siksniņas, 4 rokturi stūros
2 nolokāmas plecu siksnas
Viegli aizveramas metāla sprādzes
Neslīdošs, ūdens necaurlaidīgs, no neilona materiāla
Augšpuse: 1000 d neilons, pārklāts ar PU
4 rokturi stūros
Izmēri
Izmēri:P112 cm x D12,5 cm x G165 mm
Svars:9,25 kg
Īpašības
Materiāls:Neilons, Poliesters, Poliuretāns, Putupolistirols

Cenas vēsture

1M 3M
Black Diamond Mondo
Preisalarm
guenstiger.de-Preis

Vairāk no Black Diamond

Black Diamond Notion Šorti Vīriešiem
no 56,00
Black Diamond Notion Šorti Vīriešiem11 Salīdzināt cenas
Black Diamond Capitan ķivere
no 66,00
Black Diamond Capitan ķivere28 Salīdzināt cenas
Black Diamond Vapor Hybridķivere
no 120,00
Black Diamond Vapor Hybridķivere17 Salīdzināt cenas
Black Diamond Snaggletooth
no 160,00
Black Diamond Snaggletooth3 Salīdzināt cenas
Black Diamond ATC Guide
no 35,01
Black Diamond ATC Guide2 Salīdzināt cenas
Black Diamond Distance Carbon FLZ 95-110 cm
no 161,58
Black Diamond Distance Carbon FLZ 95-110 cm3 Salīdzināt cenas
Black Diamond Gym Chalk Soma
no 27,00
Black Diamond Gym Chalk Soma11 Salīdzināt cenas
Black Diamond Distance Carbon Z 110 cm
no 125,61
Black Diamond Distance Carbon Z 110 cm5 Salīdzināt cenas
Black Diamond Raven ar rokturi 55 cm
no 84,00
Black Diamond Raven ar rokturi 55 cm1 Salīdzināt cenas
Black Diamond Gym Chalk Soma
no 27,00
Black Diamond Gym Chalk Soma11 Salīdzināt cenas

Līdzīgas cenas produkti

La Sportiva Supercouloir GTX Pro Jaka Sievietēm
La Sportiva Supercouloir GTX Pro Jaka Sievietēm
no 413,10
Uz cenu salīdzinājumu
8 Piedāvājumi
Ocun Paddy Dominator
Ocun Paddy Dominator
no 325,76
Uz cenu salīdzinājumu
3 Piedāvājumi
Edelrid Crux III
Edelrid Crux III
no 525,00
Uz cenu salīdzinājumu
2 Piedāvājumi
Šī vietne izmanto sīkfailus noteiktām funkcijām, lai analizētu piekļuvi un novērtētu reklāmu saturu. Uzziniet vairāk par sīkfailiem un personalizētām reklāmām. Vairāk informācijas.Piekrītu
mozilla/5.0 applewebkit/537.36 (khtml, like gecko; compatible; claudebot/1.0; [email protected])
x-pixel