Blaupunkt UVirus Killer
Ražotājs: Blaupunkt
- Gaisa attīrītājs
- Jauda: 35 W
- Filtra veids: Aktīvās ogles filtrs, HEPA filtrs, Pirmsfiltrs
- UV gaisma: Jā
- Jonu funkcija: Jā
- Telpas lielums m³: 310 m³
- Telpas lielums m²: 48
- Gaisa cirkulācija: 370 m³/h
Cenas vēsture
1M 3M6M
Blaupunkt UVirus Killer
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Blaupunkt
Populāri produkti

Levoit Core 300S
no 159,15€

Philips 600 Series AC0651/10
no 105,00€

Philips Air Performer 8000 AMF870
no 401,66€

Xiaomi Smart Air Purifier 4
no 164,98€

Philips Series 1000i AC1715
no 170,98€

Xiaomi Smart Air Purifier 4 Compact
no 70,70€
19 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Blaupunkt BAP-IT-H3148-U31W | T-MLX45847 | 5903246542592

287,65€
287,65€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
(T-MLX45847) Blaupunkt BAP-IT-H3148-U31W | MBX_T-MLX45847 | 5903246542592

288,55€
288,55€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Blaupunkt BAP-IT-H3148-U31W 5903246542592 ( BAP IT H3148 U31W )

290,00€
290,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Blaupunkt BAP-IT-H3148-U31W | T-MLX45847 | 5903246542592

290,00€
296,90€
Piegāde: 6,90€
ar piegādi: 6,90€
Blaupunkt BAP-IT-H3148-U31W Gaisa attīrītājs BAP-IT-H3148-U31W

290,10€
290,10€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Blaupunkt BAP-IT-H3148-U31W

290,27€
290,27€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Blaupunkt BAP-IT-H3148-U31W

293,19€
293,19€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Blaupunkt BAP-IT-H3148-U31W

297,33€
297,33€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Gaisa Attīrītājs Blaupunkt BAP-IT-H3148-U31W Balts

301,98€
301,98€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Blaupunkt BAP-IT-H3148-U31W | T-MLX45847 | 5903246542592

304,25€
304,25€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Blaupunkt BAP-IT-H3148-U31W

307,52€
312,51€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Blaupunkt BAP-IT-H3148-U31W 52280#T-MLX45847

312,20€
312,20€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Blaupunkt BAP-IT-H3148-U31W gaisa attīrītājs

313,94€
313,94€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Blaupunkt BAP-IT-H3148-U31W

328,80€
331,30€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Blaupunkt BAP-IT-H3148-U31W
Product type: Air purifier Cleaning power (max.): 310m³/h Suitable for rooms up to: 48m² Operating voltage: 230V Power: 35W SPL: 60 Color: white Width: 410 mm Height: 635 mm Length: 210 mm Dimensions (length x width x height): 210 x 410 x 635 mm Weight: 7.2 kg Content: 1 pc

331,46€
331,46€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Blaupunkt BAP-IT-H3148-U31W

331,91€
331,91€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Blaupunkt BAP-IT-H3148-U31W

331,92€
333,82€
Piegāde: 1,90€
ar piegādi: 1,90€
Blaupunkt BAP-IT-H3148-U31W

331,92€
331,92€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Gaisa attīrītājs Blaupunkt BAP-IT-H3148-U31W

449,99€
449,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Filtra veids: | Aktīvās ogles filtrs, HEPA filtrs, Pirmsfiltrs |
|---|---|
| UV gaisma: | Jā |
| Jonu funkcija: | Jā |
| Telpas lielums m³: | 310 m³ |
| Telpas lielums m²: | 48 |
| Gaisa cirkulācija: | 370 m³/h |
| Gaisa daudzums: | 102 l/s |
| Klimata funkcijas: | Gaisa attīrīšana |
| Darbības troksnis: | 60 dB |
| Darbības troksnis (klusuma režīms): | 16 dB |
| Tīrīšanas līmeņi: | 6x |
| Bluetooth: | Jā |
| WLAN: | Jā |
| Izmēri: | P41 cm x A63,5 cm x D21 cm |
|---|---|
| Svars: | 7,2 kg |
| 35 W |
| Savietojams ar balss asistentu |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Blaupunkt UVirus Killer
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Top Produkte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
BLE BluetoothBlenderis SmalcinātājsBlenderis SmūtijiemBlenderis Tvaicētājs BērniemBlitzwolf BW WA4Bloki Mājas CeltniecībaiBlondu Matu KopšanaBlu Ray KokoBluetooth 5.2Bluetooth Transmiterismosquito killer lampBlaupunkt Smart TVPa 25 BlaupunktBlaupunkt 800WBlaupunkt Msr711Blaupunkt Bt25LampBlaupunkt Bt50Bb










































