Ilustrācija var atšķirties
Bosch Cool 4000
Ražotājs: Bosch
Ilustrācija var atšķirties
- Jauda: 2.600 W
- EPREL: 1621292
- Energoefektivitātes klase: A+
- Temperatūras izvēle: Elektroniski
- Darbības troksnis: 64 dB
- Telpas lielums m³: 88 m³
- Telpas lielums m²: 35
- Klimata funkcijas: Dzesēšana, Mitruma noņemšana, Ventilācija
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch Cool 4000
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Bosch Cool 2000
no 387,91€

Delonghi Pinguino Compact PACES72CLASSIC
no 410,00€

AEG AXP26U338CW
no 371,40€

Delonghi Pinguino PAC EM82
no 590,00€

Beko BS207C
no 245,99€

UNOLD Saison (86980)
no 564,10€

Delonghi Pinguino PAC EL92 Silent
no 680,00€

EcoFlow Wave 2
no 732,00€

Trotec PAC 2010 SH
no 418,00€

Trotec PAC 3500
no 554,00€
6 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Bosch telpas mobilais gaisa kondicionieris COOL 4000 2.6kW (35m²) (A+)

474,30€
474,30€
Bezmaksas sūtīšana
Bezmaksas sūtīšana
Mobilais gaisa kondicionieris Bosch Cool 4000 C4000-EU, 2.6kW, Max. 35m², R290, 50dB(A), ar pulti 7733702543

499,00€
499,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch AC Cool 4000 (weiß/Black, mobil) | AC Cool 4000 | 4062321786687

502,25€
502,25€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch Cool 4000 mobilais kondicionieris

596,99€
596,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch Cool 4000 mobilais kondicionieris Cool 4000

616,99€
616,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch Mobile Air Conditioner | Cool 4000 | Suitable for rooms up to 85 m³ | White/Black

826,58€
831,57€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| Jauda: | 2.600 W |
|---|---|
| EPREL: | 1621292 |
| Energoefektivitātes klase: | A+ |
| Temperatūras izvēle: | Elektroniski |
| Darbības troksnis: | 64 dB |
| Telpas lielums m³: | 88 m³ |
|---|---|
| Telpas lielums m²: | 35 |
| Klimata funkcijas: | Dzesēšana, Mitruma noņemšana, Ventilācija |
| Displejs: | Jā |
| Taimeris: | Jā |
| Gulēšanas funkcija: | Jā |
| Tālvadības pults: | Jā |
| Riteņi integrēti: | Jā |
| Dzesēšanas šķidrums: | R290 |
| Ātruma līmeņi: | 3 |
| Gaisa mitruma samazināšana: | 50 l/dienā |
| Svārstību funkcija: | Jā |
| Izmēri: | P46 cm x A80 cm x D40 cm |
|---|---|
| Svars: | 33,50 kg |
| 7733702543 |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch Cool 4000
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Populāri produkti no Bosch Hausgeräte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch Dzīvžoga Šķēres Ar AkumulatoruBosch Easyaquatak 120Bosch Easycut 12Bosch Easyhedgecut 18-45Bosch elektriskais zāles pļāvējsBosch ElektroinstrumentiBosch Galda ZāģisBosch Gbh 2 21Bosch Kafijas AutomātsBosch Veļas Mašīna Ar ŽāvētājuCool MakerNivea Kick CoolDove Cool FreshDavidoff Cool WaterAK 40004000MHzAMD 4000Ryzen 4000G.skill 4000MHzA4 4000


















