Ilustrācija var atšķirties
Bosch MCM4000
Ražotājs: Bosch
Ilustrācija var atšķirties
- Kompaktā virtuves mašīna
- Jauda: 700 W
- Bļodas ietilpība: 1 l
- Maks. mīklas apstrāde: 1 kg
- Ātruma līmeņi: 2
- Tilpums litros: 1 l
- Ātruma kontrole: Manuāls
- Standarta piederumi: Griešanas ieliktnis, Nerūsējošā tērauda nazis, Rīves ieliktnis, Vāks ar uzpildes atveri
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch MCM4000
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Bosch Serie 2 MUMS2AW01
no 106,03€

KitchenAid 5K45SSEOB
no 340,05€

KitchenAid 5KSM125EER
no 396,75€

KitchenAid 5KSM125EOB
no 405,00€

Severin KM 3898
no 175,36€

Philips Series 7000 HR7962/01
no 263,65€

avots: 220.lv
KitchenAid 5KSM55SXXECU
no 849,00€

KitchenAid 5KSM125EAC
no 399,55€

Wilfa Probaker KM1GY-70
no 547,90€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Virtuves kombains Bosch MCM4 Styline 700W MCM4000

94,00€
94,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Izmēri: | P240 mm x A390 mm x D215 mm |
|---|---|
| Svars: | 3,39 kg |
| Tilpums litros: | 1 l |
|---|---|
| Bļodas ietilpība: | 1 l |
| Maks. mīklas apstrāde: | 1 kg |
| Standarta piederumi: | Griešanas ieliktnis, Nerūsējošā tērauda nazis, Rīves ieliktnis, Vāks ar uzpildes atveri |
|---|
| Jauda: | 700 W |
|---|
| Ātruma līmeņi: | 2 |
|---|---|
| Ātruma kontrole: | Manuāls |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch MCM4000
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Bosch Hausgeräte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch Mikroviļņu KrāsnsBosch Multitalent 8Bosch mum 5Bosch Pfs 3000-2Bosch Plīts Virsmasbosch putekļu sūcējsBosch Tassimo kapsulasBosch zāles pļāvējs robotsBrezenta teltsBosch tējkannaBosch SiltumsūknisBosch CepeškrāsnsBosch GludeklisBosch KombainsBosch TosterisBosch FleksisBosch SmalcinātājsBosch PerforatorsBosch Tronic





















