Ilustrācija var atšķirties
Bosch MUM9A66R00
Ražotājs: Bosch
Ilustrācija var atšķirties
- Virtuves kombains
- Jauda: 1.600 W
- Bļodas ietilpība: 5,50 l
- Maks. mīklas apstrāde: 3,50 kg
- Ātruma līmeņi: 7
- Ātruma kontrole: Manuāls
- Piemērots trauku mazgājamai mašīnai: Jā
- Standarta piederumi: Mīklas āķis, Putotājs, Putotājs, Vāks ar uzpildes atveri
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch MUM9A66R00
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Bosch Serie 2 MUMS2AW01
no 106,03€

KitchenAid 5K45SSEOB
no 368,45€

KitchenAid 5KSM125EER
no 709,57€

Wilfa Probaker Timer KM2GY-T70
no 1 211,82€

KitchenAid 5KSM125EOB
no 405,00€

Severin KM 3898
no 175,36€

Philips Series 7000 HR7962/01
no 263,65€

avots: 220.lv
KitchenAid 5KSM55SXXECU
no 849,00€

KitchenAid 5KSM125EAC
no 399,55€
3 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Virtuvinis kombainas Bosch MUM9A66R00 | BO010253 | 4242005198009

485,10€
485,10€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch Pārtikas procesors MUM9A66R00 BO010253

495,87€
495,87€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Virtuves kombains Bosch Series 8 OptiMUM Professional 1600W, 5.5l, MUM9A66R00, sarkans/sudraba

539,00€
539,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Piemērots trauku mazgājamai mašīnai: | Jā |
|---|
| Izmēri: | P22,20 cm x A31,70 cm x D31,70 cm |
|---|---|
| Svars: | 9,50 kg |
| Bļodas ietilpība: | 5,50 l |
|---|---|
| Maks. mīklas apstrāde: | 3,50 kg |
| Materiāls: | Nerūsējošais tērauds |
|---|
| Standarta piederumi: | Mīklas āķis, Putotājs, Putotājs, Vāks ar uzpildes atveri |
|---|
| Jauda: | 1.600 W |
|---|
| Ātruma līmeņi: | 7 |
|---|---|
| Ātruma kontrole: | Manuāls |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch MUM9A66R00
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Bosch Hausgeräte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch Pfs 3000-2Bosch Plīts VirsmasBosch Procore 18V 4.0 Ahbosch putekļu sūcējsBosch Rotak 32Bosch TriecienurbjmašīnaBose Bezvadu AustiņasBridge ModemsBosch tējkannaBosch SiltumsūknisBosch CepeškrāsnsBosch GludeklisBosch KombainsBosch TosterisBosch FleksisBosch SmalcinātājsBosch PerforatorsBosch Tronic























