Ilustrācija var atšķirties
Bosch Serie 2 BGBS2BU1T
Ražotājs: Bosch
Ilustrācija var atšķirties
- Grīdas putekļsūcējs
- Jauda: 850 W
- Savākšanas tilpums: 3,5 l
- Papildu sprauslas: Polsteru sprausla, Rullīšu sprausla, Šaurā sprausla, Turbobirste
- Darbības rādiuss: 8 m
- Skaņas spiediens: 80 dB
- Putekļu filtra veids: Mikrofiltrs
- Sūkšanas jaudas regulēšana: Mehānisks
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch Serie 2 BGBS2BU1T
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Bosch Serie 2 BGDS2CHAMP
no 96,94€

Siemens VSQ5X1230
no 147,85€

Festool CTL SYS (575279)
no 424,58€

Siemens VS06A111
no 105,70€

Severin BC 7052
no 125,75€

AEG AB61H6SW
no 144,42€

Numatic Henry HVR200
no 153,41€

Philips 3000 Series XD3112
no 101,66€

Rowenta Force Allergy+ RO7473
no 185,45€

Siemens VSZ3XTRM11
no 173,65€
9 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Bosch Serie 2 BGBS2BU1T vacuum 3.5 L Cylinder vacuum Dry 850 W Dust bag

110,25€
110,25€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch Odkurzacz workowy BGBS2BU1 | BGBS2BU1T | 4242005310937

112,90€
112,90€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch Odkurzacz workowy BGBS2BU1 ( BGBS2BU1T 4242005310937 BOSC-OD-004-12 ) Putekļu sūcējs

120,00€
120,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch Serie 2 BGBS2BU1T vacuum 3.5 L Cylinder vacuum Dry 850 W Dust bag BGBS2BU1T

126,80€
126,80€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch Serie 2 BGBS2BU1T vacuum 3.5 L Cylinder vacuum Dry 850 W Dust bag

127,09€
132,08€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Odkurzacz Bosch Serie 2 BGBS2BU1T | BGBS2BU1T | 4242005310937

127,70€
127,70€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch Serie 2 BGBS2BU1T vacuum 3.5 L Cylinder vacuum Dry 850 W Dust bag B6DEE3857BFF4A9DEE96918F60C2333C93A96286

127,73€
127,73€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch Serie 2 BGBS2BU1T vacuum 3.5 L Cylinder vacuum Dry 850 W Dust bag BGBS2BU1T

128,15€
128,15€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch Serie 2 BGBS2BU1T vacuum 3.5 L Cylinder vacuum Dry 850 W Dust bag

161,55€
164,05€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Produkta dati
| Izmēri: | P29 cm x A36,7 cm x D23,7 cm |
|---|---|
| Svars: | 3 kg |
| Jauda: | 850 W |
|---|---|
| Savākšanas tilpums: | 3,5 l |
| Skaņas spiediens: | 80 dB |
| Putekļu filtra veids: | Mikrofiltrs |
| Sūkšanas jaudas regulēšana: | Mehānisks |
| Papildu sprauslas: | Polsteru sprausla, Rullīšu sprausla, Šaurā sprausla, Turbobirste |
| Atbalsta paliktnis: | Jā |
| Riteņi integrēti: | Jā |
| Kabeļa uztīšana: | automātiski |
| Darbības rādiuss: | 8 m |
| Strāvas padeve: | Barošanas bloks |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch Serie 2 BGBS2BU1T
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Bosch Hausgeräte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch SmalcinātājsBosch Sulas SpiedeBosch Tassimo Kafijas AutomātsBosch Tassimo kafijas kapsulasBosch Tassimo kapsulasBosch Trauku MašīnaBosch Veļas Mašīna Ar ŽāvētājuBrand Workout ClothesBrit Premium ChickenBosch 2 28Bosch Pfs 3000-2Bosch Gbh 2 21Bosch 2.5 Ah 18VBosch tējkannaBosch SiltumsūknisBosch CepeškrāsnsBosch GludeklisBosch KombainsBosch Tosteris



























