Ilustrācija var atšķirties
Bosch Serie 6 ErgoMaster MSM6M810
Ražotājs: Bosch
Ilustrācija var atšķirties
- Rokas blenderis
- Jauda: 1.200 W
- Ātruma līmeņi: 1
- Apgriezienu skaits: 14.800 apgr./min
- Ātruma kontrole: Bezpakāpju
- Noņemams maisīšanas kāts: Jā
- Neslīdošs: Jā
- Piemērots trauku mazgājamai mašīnai: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch Serie 6 ErgoMaster MSM6M810
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Bosch MSM67170
no 51,05€

Ninja Foodi 3-in-1 CI100EU
no 99,99€

Braun MultiQuick 9 MQ 9187XLI
no 127,40€

Braun MultiQuick 9 MQ 9147X
no 100,65€

Braun MultiQuick 9 MQ 9195XLI
no 148,05€

WMF Kult X rokas blenderis
no 42,70€

WMF Stabmixer-Set Kult X
no 75,00€

UNOLD ESGE M122 de Luxe
no 135,40€

KitchenAid 5KHBV83EER
no 129,95€

Braun MultiQuick 5 Pro MQ 55254 M
no 55,99€
3 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Bosch ErgoMaster MSM6M810 hand blender (stainless steel/black) ( MSM6M810 4242005340583 ) Blenderis

78,00€
78,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch Serie 6 MSM6M810 Mixer 0,6 l Pürierstab 1200 W Edelstahl (MSM6M810)

81,75€
86,74€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Rokas blenderis Bosch Serie | 6 ErgoMaster 1200W, MSM6M810, Ner. tērauda

109,00€
109,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Asmens tips: 4 asmeņi |
| Izmēri: | P7,80 cm x A39,50 cm x D6 cm |
|---|---|
| Svars: | 1,20 kg |
| Materiāls: | Nerūsējošais tērauds, Plastmasa |
|---|
| Standarta piederumi: | Miksera krūze, Miksera uzgalis |
|---|
| Jauda: | 1.200 W |
|---|---|
| Ātruma līmeņi: | 1 |
| Apgriezienu skaits: | 14.800 apgr./min |
| Ātruma kontrole: | Bezpakāpju |
| Noņemams maisīšanas kāts: | Jā |
|---|---|
| Neslīdošs: | Jā |
| Piemērots trauku mazgājamai mašīnai: | Jā |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch Serie 6 ErgoMaster MSM6M810
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Bosch Hausgeräte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch Sulas SpiedeBosch Tassimo Kafijas AutomātsBosch Tassimo kafijas kapsulasBosch Tassimo kapsulasBosch Trauku MašīnaBosch Veļas Mašīna Ar ŽāvētājuBrand Workout ClothesBrit Premium ChickenBosch tējkannaBosch SiltumsūknisBosch CepeškrāsnsBosch GludeklisBosch KombainsBosch TosterisBosch FleksisBosch SmalcinātājsBosch PerforatorsBosch Tronic






















