Ilustrācija var atšķirties
Bosch Serie 6 SMI6ZCS07E
Ražotājs: Bosch
Ilustrācija var atšķirties
- Trauku mazgājamā mašīna
- Veids: Integrējams
- Energoefektivitātes klase (jaunā): C (Skala A-G)
- Ūdens patēriņa vērtība: 9,50 l
- Elektroenerģijas patēriņš: 75 kWh/100 mazgāšanas cikli
- Darbības troksnis: 42 dB
- Ietilpība (komplekti): 14
- MPN: SMI6ZCS07E
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch Serie 6 SMI6ZCS07E
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Bosch Serie 4 SMU4EVS08E
no 550,00€

Siemens iQ700 SN87TX00CE
no 904,60€

Siemens iQ500 SN65ZX07CE
no 775,00€

Neff N 50 S155EVX04E
no 610,74€

Siemens iQ300 SN53ES22CE
no 787,23€

Siemens iQ300 SN63EX04TE
no 570,00€

Siemens iQ300 SN43ES04TE
no 550,00€

Siemens iQ500 SN95EX12CE
no 839,60€

Neff N 50 S255ECX15E
no 720,00€

Siemens iQ500 SN65EX12CE
no 725,00€
2 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Bosch SMI6ZCS07E Series 6 dishwasher (stainless steel Home Connect) SMI6ZCS07E (4242005194261) ( JOINEDIT79692182 )

875,00€
875,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
BOSCH SMI6ZCS07E Serie 6, Spülmaschine edelstahl (gebürstet), 60 cm, Home Connect

963,29€
968,28€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| EPREL: | 250559 |
|---|---|
| Energoefektivitātes klase (jaunā): | C (Skala A-G) |
| Energoefektivitātes klase: | A+++ |
| Žāvēšanas efekts: | A |
| Ūdens patēriņa vērtība: | 9,50 l |
| Elektroenerģijas patēriņš: | 75 kWh/100 mazgāšanas cikli |
| Gaisa trokšņa emisijas klase: | B (Skala A-D) |
| Darbības troksnis: | 42 dB |
| Programmas: | 6x |
|---|---|
| Ietilpība (komplekti): | 14 |
| Displejs pieejams: | Jā |
| AquaStop: | Jā |
| AquaSensor: | Jā |
| Daudzuma automātika: | Jā |
| Dozēšanas asistents: | Jā |
| Tīrītāja automātika: | Jā |
| Galda piederumu uzglabāšana: | Galda piederumu atvilktne |
| WLAN: | Jā |
| Augstuma regulēšana: | Jā |
| Izmēri: | P59,80 cm x A81,50 cm x D57,30 cm |
|---|---|
| Svars: | 36,30 kg |
| SMI6ZCS07E |
| Integrējams |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch Serie 6 SMI6ZCS07E
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Bosch Hausgeräte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch Sulas SpiedeBosch Tassimo Kafijas AutomātsBosch Tassimo kafijas kapsulasBosch Tassimo kapsulasBosch Trauku MašīnaBosch Veļas Mašīna Ar ŽāvētājuBrand Workout ClothesBrit Premium ChickenBosch tējkannaBosch SiltumsūknisBosch CepeškrāsnsBosch GludeklisBosch KombainsBosch TosterisBosch FleksisBosch SmalcinātājsBosch PerforatorsBosch Tronic





















