Ilustrācija var atšķirties
Bosch Tassimo Finesse
Ražotājs: Bosch
Ilustrācija var atšķirties
- Kapsulu kafijas automāts
- Jauda: 1.400 W
- Tilpums litros: 0,70 l
- Displejs: Nē
- Iebūvēts piena putotājs: Nē
- Sūkņa spiediens: 3,30 bar
- Automātiskā izslēgšanās: Jā
- Noņemams ūdens tvertne: Jā
Cenas vēsture
1M 3M
Bosch Tassimo Finesse
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Sage The Creatista Pro
no 763,45€

Delonghi Citiz EN167
no 102,90€

Krups Inissia
no 70,10€

Delonghi Essenza Mini EN85
no 71,00€

Illy E.S.E. Pad-kafijas automāts
no 130,00€

Delonghi Citiz & Milk EN 267
no 156,69€

Krups CitiZ XN741B
no 124,45€

Krups Genio S KP2431
no 64,00€
9 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Bosch TAS162E Кafijas Аutomāts ( TAS162E 4242005440863 )

41,00€
41,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch kafijas kapsulu automāts Tassimo black Schwarz (TAS162E) | TAS162E | 4242005440863 | 154334

41,15€
41,15€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch Coffeepadmachine Tassimo black Black (TAS162E) | TAS162E | 4242005440863

47,35€
47,35€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch TAS164E coffee maker Fully-auto Capsule coffee machine 0.7 L | TAS164E | 4242005449804 | AGDBOSEXP0078

49,80€
49,80€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch TAS164E coffee maker Fully-auto Capsule coffee machine 0.7 L TAS164E (4242005449804) ( JOINEDIT88237573 ) Kafijas automāts

50,00€
50,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch TAS164E coffee maker Fully-auto Capsule coffee machine 0.7 L | TAS164E | 4242005449804 | AGDBOSEXP0078

55,50€
55,50€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Kafijas automāts Bosch TAS164E pilnībā automātiska kapsulu kafijas mašīna 0.7 L | TAS164E | 4242005449804 | AGDBOSEXP0078

62,50€
62,50€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Kafijas automāts ar daudzām dzērienu iespējām - BOSCH - TASSIMO - T16 Finesse balts - 1400 W

68,06€
68,06€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Vairāk piedāvājumu
Ekspres do Kawy na Kapsulki BOSCH TAS164E Czarny 1400 W 700 ml S71012306 (4242005449804) ( JOINEDIT88163919 )

66,00€
66,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Izmēri: | A26,50 cm x P15,70 cm x D36,60 cm |
|---|---|
| Svars: | 2,20 kg |
| Jauda: | 1.400 W |
|---|---|
| Tilpums litros: | 0,70 l |
| Sūkņa spiediens: | 3,30 bar |
| Automātiskā izslēgšanās: | Jā |
| Noņemams ūdens tvertne: | Jā |
| Augstumā regulējama plaukta virsma: | Jā |
| Ūdens līmeņa indikators: | Jā |
| Ūdens filtrs: | Nē |
| Displejs: | Nē |
| LED displejs: | Jā |
| Iebūvēts piena putotājs: | Nē |
| Integrēta atkaļķošanas programma: | Jā |
|---|---|
| Integrētā tīrīšanas programma: | Jā |
Cenas vēsture
1M 3M
Bosch Tassimo Finesse
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Bosch Hausgeräte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch TosterisBosch Trauku MašīnaBosch TriecienurbjmašīnaBosch Tvaika NosūcējiBosch Virtuves KombainsBraun 700Britu īsspalvainais kaķisBosch Tassimo kapsulasBosch Tassimo Kafijas AutomātsBosch Tassimo kafijas kapsulasTassimo kapsulasTassimo kafijas kapsulasBosch tējkannaBosch SiltumsūknisBosch CepeškrāsnsBosch GludeklisBosch Kombains




















