Ilustrācija var atšķirties
Bosch TAT5P420DE
Ražotājs: Bosch
Ilustrācija var atšķirties
- Tosteris
- Jauda: 970 W
- Temperatūras izvēle: Bezpakāpju
- Grauzdiņu šķēļu skaits: 2 šķēles
- Maizītes uzgalis: Jā
- Automātiskā izslēgšanās: Jā
- Taustiņi: Apturēšanas poga, Atkausēšanas poga, Uzsildīšana
- Drupaču atvilktne: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch TAT5P420DE
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Bosch MyMoment TAT2M121
no 35,20€

WMF Stelio tosteris
no 46,00€

WMF Küchenminis garššķēlumu tosteris
no 67,90€

Philips Daily Collection HD2581
no 22,70€

Smeg TSF01CREU
no 141,90€

Tefal Toast N'Grill TL6008
no 86,70€

Smeg TSF01BLEU
no 130,00€

Severin AT 2515
no 29,60€

Kitchenaid 5KMT221EAC
no 95,95€

Smeg TSF02SSEU
no 182,05€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Toster Bosch TAT5P420DE | TAT5P420DE | 4242005219070

58,55€
58,55€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Izmēri: | P30 cm x A19,50 cm x D17 cm |
|---|---|
| Svars: | 1,74 kg |
| Materiāls: | Nerūsējošais tērauds, Plastmasa |
|---|
| Jauda: | 970 W |
|---|---|
| Temperatūras izvēle: | Bezpakāpju |
| Grauzdiņu šķēļu skaits: | 2 šķēles |
|---|---|
| Taustiņi: | Apturēšanas poga, Atkausēšanas poga, Uzsildīšana |
| Drupaču atvilktne: | Jā |
| Apbrūnināšanas līmenis: | Jā |
| Maizītes uzgalis: | Jā |
| Automātiskā izslēgšanās: | Jā |
| Kontrollspuldze: | Jā |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch TAT5P420DE
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti




















