Ilustrācija var atšķirties
Bosch TDA70EASY
Ražotājs: Bosch
Ilustrācija var atšķirties
- Gludeklis
- Gludekļa tips: Tvaika gludeklis
- Jauda: 2.400 W
- Temperatūras izvēle: Termostats
- Tvaika strūkla: 200 g/min
- Nepārtraukta tvaika daudzums: 45 g/min
- Vertikālais tvaiks: Jā
- Izsmidzināšanas funkcija: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch TDA70EASY
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Bosch TDA702421E
no 57,90€

Braun TexStyle Pro SI 7160
no 74,98€

Philips Azur 8000 Serie DST8020
no 76,56€

Tefal Ultimate Pure FV9844
no 77,05€

Tefal Ultimate Power Pro FV9E50
no 106,00€

Philips 5000 Series DST5030
no 40,26€

Braun TexStyle 9 SI 9661
no 103,82€

Philips 7500 Series DST7511
no 76,55€

Tefal Ultragliss FV6830
no 55,99€

Philips 7000 Series DST7040
no 74,29€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Tvaika gludeklis Bosch Sensixx'x DA70 EasyComfort 2400W TDA70EASY

71,00€
71,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Temperatūras izvēle: | Termostats |
|---|---|
| Tvaika strūkla: | 200 g/min |
| Nepārtraukta tvaika daudzums: | 45 g/min |
| Vertikālais tvaiks: | Jā |
| Izsmidzināšanas funkcija: | Jā |
| Ūdens tvertne: | 380 ml |
| Kontrollspuldze: | Jā |
| Smalks gludināšanas gals: | Jā |
| Pilēšanas apturēšana: | Jā |
| Automātiskā izslēgšanās: | Jā |
| Kabeļa uztīšana: | manuāli |
| Kabeļa garums: | 2,50 m |
| Tvaika gludeklis |
| 2.400 W |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch TDA70EASY
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti













