Ilustrācija var atšķirties
Bosch Unlimited 7 BBS711W
Ražotājs: Bosch
Ilustrācija var atšķirties
- Rokas putekļsūcējs
- Savākšanas tilpums: 0,3 l
- Strāvas padeve: Akumulators
- Papildu sprauslas: Mēbeļu ota, Polsteru sprausla, Šaurā sprausla
- Akumulatora darbības laiks: 40 min
- Uzlādes laiks: 5 h
- Bez maisiņa: Jā
- Nominālais spriegums: 18 V
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch Unlimited 7 BBS711W
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Shark IP3251EUT
no 399,21€

Dreame V30
no 407,00€

Dyson V8 Absolute (476547-01)
no 336,35€

Dyson Gen5detect Absolute
no 621,79€

Dyson V8 Advanced
no 319,00€

Levoit LVAC 200
no 139,05€

Dyson Cyclone V10 Absolute (448883-01)
no 385,10€

Shark Detect Pro IW3611DE
no 236,45€
14 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Bosch BBS711W black and white | BBS711W | 4242005306657

217,00€
217,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch BBS711W stick vacuum/electric broom Bagless 0.3 L Black, Stainless steel, White | BBS711W | 4242005306657

217,10€
217,10€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch Home Unlimited 7 BBS 711 W upright vacuum cleaner white/black BBS 711 W (4242005306657) ( JOINEDIT89054826 )

230,00€
230,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch BBS711W mazgabarīta putekļu sūcējs un elektriskā slota “Divi vienā” bezvadu putekļusūcējs Baterija Sauss Higiēnas filtrs Bezmaisa 0,3 L Balts

230,40€
230,40€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Vertikālais putekļsūcējs Bosch Unlimited 7 BBS711W | BBS711W | 4242005306657

236,05€
236,05€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch BBS711W / 2292024

239,00€
239,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch BBS711W stick vacuum/electric broom Bagless 0.3 L Black, Stainless steel, White BBS 711W

240,27€
245,26€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Bezvadu rokas putekļu sūcējs Bosch Unlimited 7 BBS711W, 18V, 3.0Ah, Balts BBS 711W

242,70€
242,70€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Putekļu sūcējs Bosch BBS711W BBS711W

246,04€
246,04€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch Cordless Vacuum Cleaner Unlimited 7 BBS711W ( BBS711W ) Putekļu sūcējs

260,00€
260,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bezvadu rokas putekļu sūcējs Bosch Unlimited 7 BBS711W, 18V, 3.0Ah, Balts

295,00€
295,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Putekļu sūcējs Bosch BBS711W | BBS711W | 4242005306657 | HDBOSOBBBS711W0

295,33€
295,33€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Putekļu sūcējs - slota Bosch BBS 711W Unlimited

382,79€
382,79€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Vairāk piedāvājumu
Bosch BBS711W stick vacuum/electric broom Bagless 0.3 L Black Stainless steel White ( BBS 711W 4242005306657 BBS 711 W BBS711W ) Putekļu sūcējs

305,00€
305,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
Apraksts
Lādēšanas kabelis
| Izmēri: | P25,2 cm x A131,5 cm x D20,4 cm |
|---|---|
| Svars: | 2,9 kg |
| Bez maisiņa: | Jā |
|---|---|
| Savākšanas tilpums: | 0,3 l |
| Strāvas padeve: | Akumulators |
| Nominālais spriegums: | 18 V |
| Sūkšanas jaudas regulēšana: | Elektroniski |
| Papildu sprauslas: | Mēbeļu ota, Polsteru sprausla, Šaurā sprausla |
| Akumulatora darbības laiks: | 40 min |
| Akumulatora kapacitāte: | 3 Ah |
| Uzlādes stacija: | Jā |
| Uzlādes laiks: | 5 h |
| LED-apgaismojums: | Jā |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch Unlimited 7 BBS711W
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Bosch Hausgeräte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch UrbjmašīnaBosch Veļas Mašīna Ar ŽāvētājuBosch Veļas MašīnasBosch Veļas ŽāvētājsBosch Virtuves KombainsBosch Zāles PļāvējiBox Ps4Braun SkuveklisBrother Uzlīmju PrinterisBosch Unlimited 8Bosch Gws 7 125Bosch tējkannaBosch SiltumsūknisBosch CepeškrāsnsBosch GludeklisBosch KombainsBosch TosterisBosch FleksisBosch Smalcinātājs

































