Ilustrācija var atšķirties
Bosch TR3500TO5T
Ražotājs: Bosch
Ilustrācija var atšķirties
- Karstā ūdens sildītājs
- Siltā ūdens tvertnes tips: Mazais uzglabāšanas sildītājs
- Energoefektivitātes klase: A
- Konstrukcija: Atvērts
- Montāžas veids: Zem galda montāža
- Saturs: 5 l
- Sildīšanas jauda: 2,20 kW
- Nominālais pārspiediens: 2,50 bar
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch TR3500TO5T
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Bosch TR3500T30B
no 333,69€

Stiebel Eltron SNU 5 Plus
no 215,00€

Stiebel Eltron DHB 18/21/24 ST Trend
no 470,00€

Stiebel Eltron DEL 18/21/24 Plus
no 665,00€

Vaillant VED E 21/8
no 459,00€

avots: M79
Stiebel Eltron DHE 18/21/24
no 840,00€

Stiebel Eltron DHB-E 18/21/24 LCD
no 528,84€

Clage DEX Next 18/21/24/27 kW
no 560,00€

Clage M 3
no 173,25€

Stiebel Eltron HFA-Z 100
no 815,00€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
BOSCH Small storage tank 5l open under-sink 2.2kWPressure Stop TR3500TO 5 T 7736504727

207,45€
212,44€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| Izmēri: | P27 cm x D24 cm |
|---|---|
| Svars: | 3,04 kg |
| Siltā ūdens tvertnes tips: | Mazais uzglabāšanas sildītājs |
|---|---|
| Energoefektivitātes klase: | A |
| Konstrukcija: | Atvērts |
| Montāžas veids: | Zem galda montāža |
| Saturs: | 5 l |
| Sildīšanas jauda: | 2,20 kW |
| Nominālais pārspiediens: | 2,50 bar |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch TR3500TO5T
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
















