Ilustrācija var atšķirties
Bosch TR4000 8 ET
Ražotājs: Bosch
Ilustrācija var atšķirties
- Karstā ūdens sildītājs
- Siltā ūdens tvertnes tips: Mazs caurplūdes ūdens sildītājs
- Energoefektivitātes klase: A
- Caurplūdes ūdens sildītāja vadība: Elektroniski
- Sildīšanas jauda: 7 kW
- Aizsardzības klase: IP 24
- Plūsmas ātrums: 3,90 l/min
- Darbības troksnis: 15 dB
Cenas vēsture
1M 3M
Bosch TR4000 8 ET
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Bosch TR3500T30B
no 333,69€

Stiebel Eltron SNU 5 Plus
no 215,00€

Stiebel Eltron DHB 18/21/24 ST Trend
no 470,00€

Stiebel Eltron DEL 18/21/24 Plus
no 665,00€

Vaillant VED E 21/8
no 459,00€

avots: M79
Stiebel Eltron DHE 18/21/24
no 840,00€

Stiebel Eltron DHB-E 18/21/24 LCD
no 528,84€

Clage DEX Next 18/21/24/27 kW
no 592,57€

Clage M 3
no 173,25€

Stiebel Eltron HFA-Z 100
no 815,00€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Bosch Elektriskais caurplūdes ūdens sildītājs Tronic 4000 8 ET, zem izlietnes 7736504693

179,00€
179,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Plūsmas ātrums: | 3,90 l/min |
|---|---|
| Darbības troksnis: | 15 dB |
| Izmēri: | P14 cm x A18,50 cm x D8,80 cm |
|---|---|
| Svars: | 1,07 kg |
| Siltā ūdens tvertnes tips: | Mazs caurplūdes ūdens sildītājs |
|---|---|
| Energoefektivitātes klase: | A |
| Caurplūdes ūdens sildītāja vadība: | Elektroniski |
| Sildīšanas jauda: | 7 kW |
| Aizsardzības klase: | IP 24 |
Cenas vēsture
1M 3M
Bosch TR4000 8 ET
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Bosch Home Comfort
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch Trauku MašīnaBosch TriecienurbjmašīnaBosch TronicBosch Tvaika NosūcējiBosch Universalchain 18Bosch UrbjmašīnaBosch ZāģisBraun Series 3Brooklyn NBABosch Multitalent 8Bosch Unlimited 8Bosch 10.8 VBosch tējkannaBosch SiltumsūknisBosch CepeškrāsnsBosch GludeklisBosch KombainsBosch TosterisBosch Fleksis















