Bosch AdvancedHedgeCut 36 (060084A105)
Ražotājs: Bosch
- Dzīvžoga šķēres
- Griešanas garums: 54,00 cm
- Nažu attālums: 20,00 mm
- Gājienu skaits tukšgaitā: 2 000 1/min
- Nominālais spriegums: 36,00 V
- Darbības troksnis: 67,00 dB
- Akumulatora māksla: Li-jonu
- Akumulatora kapacitāte: 2,00 Wh
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Makita DUH523RF
no 205,00€

Makita DUN461WZ
no 141,98€

Einhell GE-CH 18/60 Li (4326431)
no 141,76€

Makita DUN500WZ
no 335,25€

Einhell Arcurra (3410920)
no 76,20€

Einhell GC-HH 5056 (3403870)
no 93,80€

Metabo HS8755 (608755000)
no 266,98€

Einhell GC-EH 6055/1
no 64,75€

Einhell GE-CH 36/65 Li-Solo (3410960)
no 144,77€

Gardena ComfortCut 50/18V P4A (14730-20)
no 145,00€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Bosch akumulatora dzīvžoga šķēres AdvancedHedgeCut 36 (ar 2.0Ah akum.), 060084A105

406,68€
406,68€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Akumulatora māksla: | Li-jonu |
|---|---|
| Akumulatora kapacitāte: | 2,00 Wh |
| Uzlādes laiks: | 45,00 min |
| Akumulatoru skaits: | 1 |
| Griešanas garums: | 54,00 cm |
|---|---|
| Nažu attālums: | 20,00 mm |
| Gājienu skaits tukšgaitā: | 2 000 1/min |
| Nominālais spriegums: | 36,00 V |
| Darbības troksnis: | 67,00 dB |
| Svars: | 3,60 kg |
|---|
Populāri produkti
Vairāk no Bosch
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch Advancedshear 18Bosch Akumulatora UrbjmašīnaBosch akumulatora zāles pļāvējsBosch Akumulatora ZāģisBosch Akumulatora Ķēdes ZāģisBosch Akumulatori 12VBosch Apkures KatliBosch Easycut 12Bosch Gks 190Bosch Sulas SpiedeBosch AdvancedhedgecutCli 36Smart TV 36Wok 36 cmSwitch 36 PortAMD Ryzen 5 36Bosch tējkannaBosch SiltumsūknisBosch CepeškrāsnsBosch Gludeklis










