Bosch AdvancedImpact 18 (06039B510C)
Ražotājs: Bosch
- Akumulatora skrūvgriezis
- Bezvadu skrūvgrieža tips: Triecienurbjmašīna
- Apgriezienu skaits: 450 apgr./min - 1.500 apgr./min
- Pārnesumu skaits: 2
- Mīksts griezes moments: 22 Nm
- Griezes moments cietā: 36 Nm
- Nominālais spriegums: 18 V
- Maks. triecienu skaits: 22.500 1/min
Cenas vēsture
1M 3M
Bosch AdvancedImpact 18 (06039B510C)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Makita DF333DSAE
no 139,05€

Makita DTW300Z
no 172,73€

Makita DHP482RFX9
no 289,71€

Makita DF333DZ
no 51,00€

Makita DFR550Z
no 199,00€

Makita DDF484Z
no 114,00€

Einhell TE-SD 3,6 Li Kit (4513495)
no 57,53€

Makita DDF487RAJ
no 233,29€

Makita DDF482RFJ
no 206,70€
3 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Bosch Home and Garden AdvancedImpact 18 -Akku-Schlagbohrmaschine ohne Akku (06039B510C) 4053423224726 ( 06039B510C 0 603 9B5 10C 0.603.9B5.10C 4053423224726 )

125,00€
125,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch 06039B510C 18 V akumulatora skrūvgriezis

154,80€
154,80€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Akumulatora triecienurbjmašīna-skrūvgriezis Bosch AdvancedImpact 18; 18 V (bez akumulatora un lādētāja) 06039B510C

177,00€
177,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Triecienurbjmašīna |
| Izmēri: | P24,50 cm x A6,50 cm x D27,50 cm |
|---|---|
| Svars: | 1,10 kg |
| Skrūves diametrs: | Ø 10 mm |
|---|---|
| Urbja diametrs koksnei: | Ø 35 mm |
| Urbja diametrs tēraudam: | Ø 13 mm |
| Ātrās atbloķēšanas urbjpatrona: | 1 mm - 13 mm |
| Apgriezienu skaits: | 450 apgr./min - 1.500 apgr./min |
|---|---|
| Pārnesumu skaits: | 2 |
| Mīksts griezes moments: | 22 Nm |
| Griezes moments cietā: | 36 Nm |
| Nominālais spriegums: | 18 V |
| Maks. triecienu skaits: | 22.500 1/min |
Cenas vēsture
1M 3M
Bosch AdvancedImpact 18 (06039B510C)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Top Produkte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch Akumulatora UrbjmašīnaBosch akumulatora zāles pļāvējsBosch Akumulatora ZāģisBosch Akumulatora Ķēdes ZāģisBosch Akumulatori 12VBosch Apkures KatliBosch Easycut 12Bosch Gks 190Bosch SmalcinātājsAdvancedcut 18 BoschBosch Advancedshear 18Bosch Universalchain 18Bosch Easyhedgecut 18-45Bosch Akumulatori 18VBosch Battery 18VBosch Gbh 18V-21Bosch Gsb 18V-55Bosch Gsr 18V-90Bosch Gop 18V 28






















