Bosch AdvancedImpact 18 QuickSnap (06039A3402)
Ražotājs: Bosch
- Akumulatora skrūvgriezis
- Bezvadu skrūvgrieža tips: Triecienurbjmašīna
- Apgriezienu skaits: 400 apgr./min - 1.350 apgr./min
- Mīksts griezes moments: 19 Nm
- Griezes moments cietā: 38 Nm
- Nominālais spriegums: 18 V
- Skrūves diametrs: Ø 8 mm
- Urbja diametrs koksnei: Ø 30 mm
Cenas vēsture
1M 3M
Bosch AdvancedImpact 18 QuickSnap (06039A3402)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Bosch GSR 18V-90 FC (06019K6200)
no 733,00€

Makita DF333DSAE
no 130,10€

Makita DTW300Z
no 172,73€

Makita DHP482RFX9
no 289,71€

Makita DF333DZ
no 51,00€

Makita DDF484Z
no 109,26€

Einhell TE-SD 3,6 Li Kit (4513495)
no 57,53€

Makita DHP453Z
no 59,98€

Makita DFR550Z
no 223,21€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Bosch AdvancedImpact 18 solo Triecienskrūvgriezis 06039A3402

187,40€
187,40€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Triecienurbjmašīna |
| Prožektors: | Jā |
|---|
| Svars: | 1,40 kg |
|---|
| Skrūves diametrs: | Ø 8 mm |
|---|---|
| Urbja diametrs koksnei: | Ø 30 mm |
| Urbja diametrs tēraudam: | Ø 10 mm |
| Apgriezienu skaits: | 400 apgr./min - 1.350 apgr./min |
|---|---|
| Mīksts griezes moments: | 19 Nm |
| Griezes moments cietā: | 38 Nm |
| Nominālais spriegums: | 18 V |
Cenas vēsture
1M 3M
Bosch AdvancedImpact 18 QuickSnap (06039A3402)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Bosch
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch Akumulatora UrbjmašīnaBosch akumulatora zāles pļāvējsBosch Akumulatora ZāģisBosch Akumulatora Ķēdes ZāģisBosch Akumulatori 12VBosch Apkures KatliBosch Easycut 12Bosch Gks 190Bosch Sulas SpiedeAdvancedcut 18 BoschBosch Advancedshear 18Bosch Universalchain 18Bosch Easyhedgecut 18-45Bosch Akumulatori 18VBosch Battery 18VBosch Gbh 18V-21Bosch Gsb 18V-55Bosch Gsr 18V-90Bosch Gop 18V 28











