Bosch DIY UniversalDrill 18V (06039D4001)
Ražotājs: Bosch
- Bezvadu skrūvgrieža tips: Urbjskrūvgriezis
- Apgriezienu skaits: 440 apgr./min - 1.450 apgr./min
- Pārnesumu skaits: 2
- Griezes moments: 40 Nm
- Griezes momenta līmeņi: 21
- Nominālais spriegums: 18 V
- Ātrās atbloķēšanas urbjpatrona: 10 mm
- Akumulatora māksla: Li-Ion
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch DIY UniversalDrill 18V (06039D4001)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Makita DF333DSAE
no 138,55€

Makita DTW300Z
no 172,73€

Makita DHP482RFX9
no 289,71€

Makita DF333DZ
no 51,00€

Makita DFR550Z
no 199,45€

Makita DDF484Z
no 114,00€

Einhell TE-SD 3,6 Li Kit (4513495)
no 57,53€

Makita DDF487RAJ
no 233,29€

Makita DDF482RFJ
no 206,70€
3 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
BOSCH Cordless drill UniversalDrill 18V green black Li-ion battery 1.5Ah case 06039D4001

100,89€
105,88€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Bosch UniversalDrill 18V (1x1,5 Ah) Akumulatora skrūvgriezis 06039D4001

130,20€
130,20€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bezvadu urbjmašīna Bosch - UniversalDrill 18V 40Nm + 1 akumulators 1,5 Ah, 1 lādētājs, 1 divkārša skrūvgriezes uzgaļa un kaste

137,87€
137,87€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Akumulatora māksla: | Li-Ion |
|---|---|
| Akumulatora kapacitāte: | 1,50 Ah |
| Uzlādes laiks: | 2 h |
| Akumulatora indikators: | Jā |
| Akumulatoru skaits: | 1 |
| Urbjskrūvgriezis |
| Prožektors: | Jā |
|---|
| Izmēri: | P39 cm x A29 cm x D10 cm |
|---|---|
| Svars: | 2,70 kg |
| Ātrās atbloķēšanas urbjpatrona: | 10 mm |
|---|
| Apgriezienu skaits: | 440 apgr./min - 1.450 apgr./min |
|---|---|
| Pārnesumu skaits: | 2 |
| Griezes moments: | 40 Nm |
| Griezes momenta līmeņi: | 21 |
| Nominālais spriegums: | 18 V |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch DIY UniversalDrill 18V (06039D4001)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Top Produkte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch Dzīvžoga Šķēres Ar AkumulatoruBosch Easyaquatak 120Bosch Easycut 12Bosch Easyhedgecut 18-45Bosch elektriskais zāles pļāvējsBosch ElektroinstrumentiBosch Galda ZāģisBosch Gbh 2 21Bosch Isio 3Bosch UrbjmašīnaBosch Akumulatori 18VBosch Battery 18VBosch Gbh 18V-21Bosch Gsb 18V-55Bosch Gsr 18V-90Bosch Gop 18V 28Bosch 2.5 Ah 18VMetabo 18VBosch Gba 18V 4.0 AhBosch Procore 18V 4.0 Ah























