Bosch EasyDrill (06039D810D)
Ražotājs: Bosch
- Akumulatora skrūvgriezis
- Bezvadu skrūvgrieža tips: Triecienurbjmašīna
- Apgriezienu skaits: 430 apgr./min - 1.630 apgr./min
- Pārnesumu skaits: 2
- Griezes momenta līmeņi: 20+1
- Nominālais spriegums: 18 V
- Maks. triecienu skaits: 24.450 1/min
- Urbja diametrs: Ø 8 mm
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch EasyDrill (06039D810D)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Makita DF333DSAE
no 139,30€

Makita DTW300Z
no 172,73€

Makita DHP482RFX9
no 289,71€

Makita DF333DZ
no 51,00€

Makita DFR550Z
no 199,40€

Makita DDF484Z
no 114,00€

Einhell TE-SD 3,6 Li Kit (4513495)
no 57,53€

Makita DDF487RAJ
no 233,29€

Makita DDF482RFJ
no 206,70€
5 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Bosch EasyImpact 18V-40 - Schlagschrauber - schnurlos - 2 Geschwindigkeiten - Bohrfutterschlussel 13 mm - 38 Nm - 2 Akkus Ladegerat enthalt ( 06039D810D )

130,00€
130,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch EasyImpact 18V-40 - Schlagschrauber - schnurlos - 2 Geschwindigkeiten - Bohrfutterschlüssel 13 mm - 38 N·m - 2 Akkus, Ladegerät enthalten - 18 V 06039D810D

131,18€
136,17€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Bosch EasyImpact 18V-40 | 06039D810D | 4053423242867

134,35€
134,35€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch EasyImpact 18V-40 06039D810D

143,77€
143,77€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Triecienskrūvgriezis Bosch EasyImpact 18V-40; 18 V; 2x1,5 Ah akum. 06039D810D

249,80€
249,80€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
Apraksts
241 daļu piederumu komplekts, dubultskrūvgrieža bits
| Akumulatora māksla: | Litija jonu akumulators |
|---|---|
| Akumulatora kapacitāte: | 1,50 Ah |
| Akumulatora indikators: | Jā |
| Akumulatoru skaits: | 2 |
| Triecienurbjmašīna |
| Prožektors: | Jā |
|---|---|
| Piederumi: | Čemodāns, Lādētājs |
| Svars: | 1,40 kg |
|---|
| Urbja diametrs: | Ø 8 mm |
|---|---|
| Urbja diametrs betonam: | Ø 13 mm |
| Urbja diametrs koksnei: | Ø 30 mm |
| Urbja diametrs tēraudam: | Ø 13 mm |
| Urbja diametrs akmenim: | Ø 13 mm |
| Ātrās atbloķēšanas urbjpatrona: | 13 mm |
| Apgriezienu skaits: | 430 apgr./min - 1.630 apgr./min |
|---|---|
| Pārnesumu skaits: | 2 |
| Griezes momenta līmeņi: | 20+1 |
| Nominālais spriegums: | 18 V |
| Maks. triecienu skaits: | 24.450 1/min |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch EasyDrill (06039D810D)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Top Produkte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch Easyhedgecut 18-45Bosch elektriskais zāles pļāvējsBosch ElektroinstrumentiBosch Galda ZāģisBosch Gam 220Bosch Gas 35 L SfcBosch Gks 190Bosch Veļas ŽāvētājsBosch tējkannaBosch SiltumsūknisBosch CepeškrāsnsBosch GludeklisBosch KombainsBosch TosterisBosch FleksisBosch SmalcinātājsBosch PerforatorsBosch Tronic
























