Bosch EasyDrill 12 (06039B3000)
Ražotājs: Bosch
- Akumulatora skrūvgriezis
- Bezvadu skrūvgrieža tips: Triecienurbjmašīna
- Tukšgaitas apgriezieni: 700 apgr./min
- Mīksts griezes moments: 6 Nm
- Griezes moments cietā: 15 Nm
- Nominālais spriegums: 12 V
- Skrūves diametrs: Ø 6 mm
- Urbja diametrs koksnei: Ø 16 mm
Cenas vēsture
1M 3M
Bosch EasyDrill 12 (06039B3000)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Bosch GSR 18V-90 FC (06019K6200)
no 733,00€

Makita DF333DSAE
no 130,10€

Makita DTW300Z
no 172,73€

Makita DHP482RFX9
no 289,71€

Makita DF333DZ
no 51,00€

Makita DDF484Z
no 109,26€

Einhell TE-SD 3,6 Li Kit (4513495)
no 57,53€

Makita DHP453Z
no 59,98€

Makita DFR550Z
no 223,21€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Bosch EasyDrill 12 Skrūvgriezis 06039B3000

96,30€
96,30€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Akumulatora kapacitāte: | 1,50 Ah |
|---|---|
| Uzlādes laiks: | 180 min |
| Triecienurbjmašīna |
| Izmēri: | P75 cm x A19 cm x D15,50 cm |
|---|---|
| Svars: | 0,90 kg |
| Skrūves diametrs: | Ø 6 mm |
|---|---|
| Urbja diametrs koksnei: | Ø 16 mm |
| Urbja diametrs tēraudam: | Ø 6 mm |
| Tukšgaitas apgriezieni: | 700 apgr./min |
|---|---|
| Mīksts griezes moments: | 6 Nm |
| Griezes moments cietā: | 15 Nm |
| Nominālais spriegums: | 12 V |
Cenas vēsture
1M 3M
Bosch EasyDrill 12 (06039B3000)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Bosch
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch Easyhedgecut 18-45Bosch elektriskais zāles pļāvējsBosch ElektroinstrumentiBosch FleksisBosch Galda ZāģisBosch Gam 220Bosch Gas 35 L SfcBosch Gks 190Bosch KrūmgriezisBosch Virtuves KombainsBosch 12VBosch Easycut 12Bosch Gsr 12Bosch Akumulatori 12VBosch tējkannaBosch SiltumsūknisBosch CepeškrāsnsBosch GludeklisBosch KombainsBosch Tosteris











