Bosch GAS 35 H AFC (06019C3600)
Ražotājs: Bosch
- Mitrās sausās tīrīšanas putekļsūcējs
- Jauda: 1.200 W
- Savākšanas tilpums: 23 l
- Šķidruma savākšanas tilpums: 19,20 l
- Papildu sprauslas: Grīdas sprausla, Šaurā sprausla
- Maks. vakuums: 254 mbar
- Gaisa daudzums: 74 l/s
- Sūkšanas jaudas regulēšana: Manuāls
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch GAS 35 H AFC (06019C3600)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Tineco Floor One S7 Pro
no 600,00€

Tineco Floor One S9 Artist
no 509,65€

Dyson V15s Detect Submarine
no 609,83€

Kärcher Puzzi 8/1 (1.100-240.0)
no 449,20€

Dreame H14 Pro
no 358,04€

Mova M50 Ultra
no 327,00€

Kärcher Puzzi 8/1 C Adv (1.100-241.0)
no 565,00€

Dyson WashG1
no 343,50€

Dyson Clean+Wash higiēna
no 450,50€
9 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Bosch Powertools GAS 35 H AFC, mitrās un sausās putekļsūcējs (blue/black) | 06019C3600 | 4059952564494

943,75€
943,75€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch Bosch GAS 35 H AFC wet and dry vacuum cleaner - 06019C3600 putekļu sūcējs 06019C3600

967,99€
967,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GAS 35 H AFC wet and dry vacuum cleaner - 06019C3600 ( 06019C3600 )

970,00€
970,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Elektriskais putekļu sūcējs Bosch GAS 35 H AFC, 1200 W + piederumi | 4059952564494

1 009,98€
1 009,98€
Bezmaksas sūtīšana
Bezmaksas sūtīšana
Bosch Bosch GAS 35 H AFC wet and dry vacuum cleaner - 06019C3600 putekļu sūcējs

1 013,86€
1 013,86€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Odkurzacz przemysowy Bosch GAS 35 H AFC (06019C3600) 06019C3600

1 027,41€
1 027,41€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GAS 35 H AFC Celtniecības putekļu sūcējs 06019C3600

1 082,90€
1 082,90€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch Powertools GAS 35 H AFC, Nass-/Trockensauger (blau/schwarz) | 06019C3600 | 4059952564494

1 117,57€
1 117,57€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GAS 35 H AFC Professional Nass-Trockensauger (06019C3600)

1 175,81€
1 180,80€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| Izmēri: | P37,50 cm x A57,50 cm x D51,50 cm |
|---|---|
| Svars: | 18,60 kg |
| Jauda: | 1.200 W |
|---|---|
| Savākšanas tilpums: | 23 l |
| Šķidruma savākšanas tilpums: | 19,20 l |
| Maks. vakuums: | 254 mbar |
| Gaisa daudzums: | 74 l/s |
| Sūkšanas jaudas regulēšana: | Manuāls |
| Strāvas padeve: | Tīkls |
| Papildu sprauslas: | Grīdas sprausla, Šaurā sprausla |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch GAS 35 H AFC (06019C3600)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti



























