Bosch GBH 18V-21 (0611911102)
Ražotājs: Bosch
- Perforators
- Tukšgaitas apgriezieni: 1.800 apgr./min
- Nominālais spriegums: 18 V
- Urbja diametrs koksnei: Ø 30 mm
- Urbja diametrs tēraudam: Ø 13 mm
- Akumulatora kapacitāte: 4 Ah
- Akumulatoru skaits: 2
- Akumulatora indikators: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch GBH 18V-21 (0611911102)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Makita DHR243Z
no 220,30€

Makita HR2631FT13
no 227,45€

Einhell HEROCCO (4513900)
no 146,04€

Makita DHR171Z
no 130,00€

Einhell TE-RH 32 4F komplekts
no 132,85€

Einhell TE-RH 32-1600 4F (4258508)
no 110,00€

Einhell TE-HD 18 Li - Solo (4513812)
no 65,60€

Makita HP1631KX3
no 152,93€

Metabo KHE 2860 Quick (600878500)
no 201,10€

Makita HR4013C
no 546,00€
2 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Akum. Perferators GBH 18V-21, 2x4.0Ah, GAL 18V-40, BOSCH 0611911102

396,00€
396,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GBH 18V-21 (2x4.0Ah; GAL 18V-40; L) Perforators 0611911102

498,10€
498,10€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Akumulatora kapacitāte: | 4 Ah |
|---|---|
| Akumulatoru skaits: | 2 |
| Akumulatora indikators: | Jā |
| SDS-Plus: | Jā |
|---|---|
| Piederumi: | Dziļuma ierobežotājs, Lādētājs |
| Izmēri: | P10,10 cm x D32,50 cm x G22 cm |
|---|---|
| Svars: | 2,40 kg |
| Urbja diametrs koksnei: | Ø 30 mm |
|---|---|
| Urbja diametrs tēraudam: | Ø 13 mm |
| Tukšgaitas apgriezieni: | 1.800 apgr./min |
|---|---|
| Nominālais spriegums: | 18 V |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch GBH 18V-21 (0611911102)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti




















