Bosch GBH 18V-26 F (061191000F)
Ražotājs: Bosch
- Apgriezienu skaits: 980 apgr./min
- Nominālais spriegums: 18 V
- Maks. triecienu skaits: 4.350 1/min
- Trieciena enerģija: 2,60 J
- Urbja diametrs betonam: Ø 26 mm
- Urbja diametrs koksnei: Ø 30 mm
- Urbja diametrs metālam: Ø 13 mm
- Akumulatora kapacitāte: 5,50 Ah
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch GBH 18V-26 F (061191000F)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Makita DHR243Z
no 220,80€

Makita HR2631FT13
no 227,95€

Einhell HEROCCO (4513900)
no 146,04€

Makita DHR171Z
no 130,00€

Einhell TE-RH 32 4F komplekts
no 131,75€

Einhell TE-RH 32-1600 4F (4258508)
no 110,00€

Einhell TE-HD 18 Li - Solo (4513812)
no 65,60€

Makita HP1631KX3
no 152,93€

Metabo KHE 2860 Quick (600878500)
no 201,55€

Makita HR4013C
no 547,20€
9 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Bosch Młot pneumatyczny BOSCH GBH 18V-26 F 60 W | S71003879 | 3165140956468

585,15€
585,15€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch Młotowiertarka Bosch Młot pneumatyczny BOSCH GBH 18V-26 F 60 W S71003879

588,26€
588,26€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Perforators Bosch Pneimatiskā āmura BOSCH GBH 18V-26 F 60 W | S71003879 | 3165140956468

596,45€
596,45€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Akumulatora perforators Bosch GBH 18V-26 F, SDS+, 2x5.5Ah ProCORE 18V, 1880CV, 18V, 2.6 J BO061191000F

637,00€
637,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch Cordless hammer drill GBH 18V-26 F Professional 18V (blue/black 2x battery ProCORE18V 5.5Ah L-BOXX) ( 061191000F 2x ProCore 18V 5.5 Ah Battery 3165140956468 S71003879 )

655,00€
655,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GBH 18V-26F (061191000F) Urbjmašīna

675,57€
675,57€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GBH 18V-26F (061191000F) Urbjmašīna 061191000F

677,00€
677,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bezvadu perforators - BOSCH PROFESSIONAL - GBH 18V-26F - 2,6 J - 2 ProCore 5,5Ah akumulatori - KickBack Control

733,00€
733,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GBH 18V-26 F, 2x5.5Ah, ProCORE18V, 1880CV Akumulatora urbjmašīna 061191000F

757,10€
757,10€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Akumulatora kapacitāte: | 5,50 Ah |
|---|---|
| Akumulatoru skaits: | 2 |
| SDS-Plus: | Jā |
|---|---|
| Prožektors: | Jā |
| Otrais rokturis: | Jā |
| Piederumi: | Patronas turētājs |
| Svars: | 3,02 kg |
|---|
| Urbja diametrs betonam: | Ø 26 mm |
|---|---|
| Urbja diametrs koksnei: | Ø 30 mm |
| Urbja diametrs metālam: | Ø 13 mm |
| Apgriezienu skaits: | 980 apgr./min |
|---|---|
| Nominālais spriegums: | 18 V |
| Maks. triecienu skaits: | 4.350 1/min |
| Trieciena enerģija: | 2,60 J |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch GBH 18V-26 F (061191000F)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti


























