Bosch GBH 18V-34 CF (0611914002)
Ražotājs: Bosch
- Akumulatora kombinētais āmururbis
- Apgriezienu skaits: 500 apgr./min
- Nominālais spriegums: 18 V
- Maks. triecienu skaits: 2.900 1/min
- Trieciena enerģija: 5,80 J
- Urbja diametrs betonam: Ø 32 mm
- Urbja diametrs koksnei: Ø 40 mm
- Urbja diametrs tēraudam: Ø 13 mm
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch GBH 18V-34 CF (0611914002)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Makita DHR243Z
no 220,30€

Makita HR2631FT13
no 227,45€

Einhell HEROCCO (4513900)
no 146,04€

Makita DHR171Z
no 130,00€

Einhell TE-RH 32 4F komplekts
no 132,85€

Einhell TE-RH 32-1600 4F (4258508)
no 110,00€

Einhell TE-HD 18 Li - Solo (4513812)
no 65,60€

Makita HP1631KX3
no 152,93€

Metabo KHE 2860 Quick (600878500)
no 201,10€

Makita HR4013C
no 546,00€
9 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Bosch Powertools BOSCH GBH 18V-34 CF 2x ??8Ah CASE - 0611914002 0611914002 (3165140996037) ( JOINEDIT48024104 )

795,00€
795,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Akumulatora urbjmašīna Bosch GBH 18V-34 CF Biturbo komplekts, SDS plus, 5,8 J, 18 V, 2 x 8 Ah, lādētājs + korpuss | 3165140996037 | 18V-34

959,75€
959,75€
Bezmaksas sūtīšana
Bezmaksas sūtīšana
BOSCH Akku-Bohrhammer GBH 18V-34 CF Professional (blau/schwarz, 2x Akku ProCORE18V 8,0Ah, Bluetooth Modul, Koffer) 0611914002

969,48€
974,47€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Bosch GBH 18V-34 CF (0611914002) Perforators 0611914002

997,99€
997,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GBH 18V-36 CF Professional (2x8.0Ah ProCORE18V, CoMo, Case) Akumulatora perforators 0611914002

1 011,20€
1 011,20€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GBH 18V-34 CF Professional 500 RPM SDS Plus 5.9 kg Black, Blue 0611914002

1 046,26€
1 046,26€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch instrumenti Perforators Bosch GBH 18V-34 CF Akumulatora 2x8Ah 18V (0611914002)

1 061,98€
1 061,98€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GBH 18V-34 CF (0611914002) Perforators

1 091,99€
1 091,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
GBH 18V-34 CF, CC 2x8.0PrC, CoMo, 1880CV Bosch Akumulatora perforators BITURBO ar SDS plus (0611914002) | 0611914002 | 3165140996037

1 115,00€
1 115,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Akumulatora kapacitāte: | 8 Ah |
|---|---|
| Akumulatoru skaits: | 2 |
| Trieciena apturēšana: | Jā |
|---|---|
| SDS-Plus: | Jā |
| Svars: | 7,50 kg |
|---|
| Urbja diametrs betonam: | Ø 32 mm |
|---|---|
| Urbja diametrs koksnei: | Ø 40 mm |
| Urbja diametrs tēraudam: | Ø 13 mm |
| Apgriezienu skaits: | 500 apgr./min |
|---|---|
| Nominālais spriegums: | 18 V |
| Maks. triecienu skaits: | 2.900 1/min |
| Trieciena enerģija: | 5,80 J |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch GBH 18V-34 CF (0611914002)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti


























