Bosch GBH 2-23 REA Professional (0611250500)
Ražotājs: Bosch
- Patērētā jauda: 710 W
- Tukšgaitas apgriezieni: 1.000 apgr./min
- Maks. triecienu skaits: 4.400 1/min
- Trieciena enerģija: 2,30 J
- Urbja diametrs betonam: Ø 23 mm
- Urbja diametrs koksnei: Ø 32 mm
- Urbja diametrs tēraudam: Ø 13 mm
- Putekļu nosūkšana: Jā
Cenas vēsture
1M 3M
Bosch GBH 2-23 REA Professional (0611250500)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Scheppach DP19Vario
no 305,85€

Hikoki D13VGWUZ
no 280,80€

Metabo SBEV 1300-2
no 203,76€

Makita HR3210C
no 597,50€

Scheppach DP55 (5906822901)
no 114,99€

Makita HR5212C
no 760,79€

Metabo SBEV 1000-2 (600783500)
no 170,00€

Einhell Herocco Kit + 5 (4513975)
no 263,74€

Metabo SBEV 1100-2 S (600784500)
no 237,25€

Optimum DQ 18 (3191042)
no 431,10€
2 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Bosch SDS-plus 710W 2,3J GBH 2-23 REA Professional 0611250500

332,80€
332,80€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch perforators elektrisks 2.3J 710W GBH 2-23 REA, 0611250500

384,86€
384,86€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Putekļu nosūkšana: | Jā |
|---|---|
| Labās/kreisās puses gaita: | Jā |
| SDS-Plus: | Jā |
| Otrais rokturis: | Jā |
| Svars: | 3,60 kg |
|---|
| Urbja diametrs betonam: | Ø 23 mm |
|---|---|
| Urbja diametrs koksnei: | Ø 32 mm |
| Urbja diametrs tēraudam: | Ø 13 mm |
| Patērētā jauda: | 710 W |
|---|---|
| Tukšgaitas apgriezieni: | 1.000 apgr./min |
| Maks. triecienu skaits: | 4.400 1/min |
| Trieciena enerģija: | 2,30 J |
Cenas vēsture
1M 3M
Bosch GBH 2-23 REA Professional (0611250500)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Top Produkte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch GdrBosch Gex 125Bosch Gks 190Bosch GludeklisBosch Gop 18V 28Bosch Gsb 18V-55Bosch Gsr 18V-90Bosch Kafijas AutomātsBosch Sadzīves TehnikaBrand Workout ClothesBosch Gbh 2 21Bosch Gbh 18V-21Lexar Professional SDWindows 10 ProfessionalNyx Professional MakeupLexar Professional 64GBLexar Professional 128GBLexar Professional 2000xLexar Professional 256GBBosch tējkanna





















