Bosch GBH 2-26 DRE (0611253703)
Ražotājs: Bosch
- Perforators
- Urbjmašīnas tips: Perforators
- Jauda: 800 W
- Apgriezienu skaits: 900 apgr./min
- Maks. triecienu skaits: 4.000 1/min
- Trieciena enerģija: 2,70 J
- Urbja diametrs betonam: Ø 26 mm
- Urbja diametrs koksnei: Ø 30 mm
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch GBH 2-26 DRE (0611253703)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Makita DHR243Z
no 220,30€

Makita HR2631FT13
no 227,45€

Einhell HEROCCO (4513900)
no 146,04€

Makita DHR171Z
no 130,00€

Einhell TE-RH 32 4F komplekts
no 132,85€

Einhell TE-RH 32-1600 4F (4258508)
no 110,00€

Einhell TE-HD 18 Li - Solo (4513812)
no 65,60€

Makita HP1631KX3
no 152,93€

Metabo KHE 2860 Quick (600878500)
no 201,10€

Makita HR4013C
no 546,00€
6 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Bosch Młotowiertarka Bosch GBH 2-26 DRE 800 W (0611253708)

154,39€
154,39€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GBH 2-26 DRE 800 W (0611253708) | 0611253708 | 3165140344012

160,60€
160,60€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Perforators Bosch GBH 2-26 DRE 800 W (0611253708) | 0611253708 | 3165140344012

166,70€
166,70€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Perforators Bosch GBH 2-26 DRE

178,54€
178,54€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Elektriskā perforētā urbjmašīna Bosch GBH 2-26 DRE Professional (0611253708) | 3165140344012

179,70€
179,70€
Bezmaksas sūtīšana
Bezmaksas sūtīšana
Bosch GBH 2-26 DRE ( 0611253708 3165140344012 )

185,00€
185,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Trieciena apturēšana: | Jā |
|---|---|
| SDS-Plus: | Jā |
| Otrais rokturis: | Jā |
| Svars: | 2,70 kg |
|---|
| Perforators |
| Urbja diametrs betonam: | Ø 26 mm |
|---|---|
| Urbja diametrs koksnei: | Ø 30 mm |
| Urbja diametrs tēraudam: | Ø 13 mm |
| Jauda: | 800 W |
|---|---|
| Apgriezienu skaits: | 900 apgr./min |
| Maks. triecienu skaits: | 4.000 1/min |
| Trieciena enerģija: | 2,70 J |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch GBH 2-26 DRE (0611253703)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
























