Bosch GBH 2-28 (0611267500)
Ražotājs: Bosch
- Perforators
- Patērētā jauda: 880 W
- Tukšgaitas apgriezieni: 900 apgr./min
- Nominālais spriegums: 230 V
- Maks. triecienu skaits: 4.000 1/min
- Trieciena enerģija: 3,20 J
- Urbja diametrs betonam: Ø 28 mm
- Urbja diametrs koksnei: Ø 30 mm
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch GBH 2-28 (0611267500)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Makita DHR243Z
no 220,30€

Makita HR2631FT13
no 227,45€

Einhell HEROCCO (4513900)
no 146,04€

Makita DHR171Z
no 130,00€

Einhell TE-RH 32 4F komplekts
no 132,85€

Einhell TE-RH 32-1600 4F (4258508)
no 110,00€

Einhell TE-HD 18 Li - Solo (4513812)
no 65,60€

Makita HP1631KX3
no 152,93€

Metabo KHE 2860 Quick (600878500)
no 201,10€

Makita HR4013C
no 546,00€
12 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Bosch GBH 2-28 Professional Bohrhammer + Koffer | 0611267500 | 3165140843607

233,40€
233,40€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch Młotowiertarka Bosch GBH 2-28 880 W (0611267500)

235,78€
235,78€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Perforators Bosch GBH 2-28 880 W (0611267500) | 0611267500 | 3165140843607

240,90€
240,90€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch SDS-Plus GBH 2-28 Professional Perforators 3,2J 880W 0611267500

255,90€
255,90€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GBH 2-28 LC Perforators 0611267500

260,30€
260,30€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Elektriskais perforators Bosch GBH 2-28 (0611267500), 880 W, 3,2 J + korpuss | 3165140843607 | 0611267500

261,53€
261,53€
Bezmaksas sūtīšana
Bezmaksas sūtīšana
Āmururbjmašīna bosch 880w 3,2j gbh 2-28

261,92€
261,92€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GBH 2-28 Professional Hammer Drill + Case 0611267500

263,14€
263,14€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
BOSCH GBH 2-28 Perforators | 611267500 | 3165140843607 | WLONONWCRBPF1

269,90€
269,90€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GBH 2-28 Professional 880 W 900 RPM SDS Plus 0611267500

271,51€
276,50€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Bosch GBH 2-28 Professional Hammer Drill + Case ( 0611267500 0.611.267.500 3165140843607 B0611267500 )

275,00€
275,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch instrumenti Perforators Bosch GBH 2-28 Elektriskais 230W (0611267500)

286,98€
286,98€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Trieciena apturēšana: | Jā |
|---|---|
| Pagriešanas apturēšana: | Jā |
| Labās/kreisās puses gaita: | Jā |
| SDS-Plus: | Jā |
| Otrais rokturis: | Jā |
| Piederumi: | Čemodāns |
| Kabeļa garums: | 4 m |
|---|---|
| Svars: | 2,90 kg |
| Urbja diametrs betonam: | Ø 28 mm |
|---|---|
| Urbja diametrs koksnei: | Ø 30 mm |
| Urbja diametrs tēraudam: | Ø 13 mm |
| Urbja diametrs akmenim: | Ø 68 mm |
| Patērētā jauda: | 880 W |
|---|---|
| Tukšgaitas apgriezieni: | 900 apgr./min |
| Nominālais spriegums: | 230 V |
| Maks. triecienu skaits: | 4.000 1/min |
| Trieciena enerģija: | 3,20 J |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch GBH 2-28 (0611267500)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti






























