Bosch GBH 2-28 F (0611267600)
Ražotājs: Bosch
- Perforators
- Patērētā jauda: 880 W
- Tukšgaitas apgriezieni: 900 apgr./min
- Maks. triecienu skaits: 4.000 1/min
- Trieciena enerģija: 3,20 J
- Urbja diametrs betonam: Ø 68 mm
- Urbja diametrs koksnei: Ø 30 mm
- Urbja diametrs tēraudam: Ø 13 mm
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch GBH 2-28 F (0611267600)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Makita DHR243Z
no 220,75€

Makita HR2631FT13
no 227,90€

Einhell HEROCCO (4513900)
no 146,04€

Makita DHR171Z
no 130,00€

Einhell TE-RH 32 4F komplekts
no 132,85€

Einhell TE-RH 32-1600 4F (4258508)
no 110,00€

Einhell TE-HD 18 Li - Solo (4513812)
no 65,60€

Makita HP1631KX3
no 152,93€

Metabo KHE 2860 Quick (600878500)
no 201,50€

Makita HR4013C
no 547,10€
16 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Bosch GBH 2-28 F Professional 0611267600 | 0611267600 | 3165140843652

235,35€
235,35€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch Młotowiertarka Bosch GBH 2-28 F 880 W (0611267600)

242,35€
242,35€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Perforators Bosch GBH 2-28 F 880 W (0611267600) | 0611267600 | 3165140843652

242,95€
242,95€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GBH 2-28 F Professional 0611267600 ( 0611267600 0 611 267 600 3165140843652 )

255,00€
255,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GBH 2-28 F Professional 0611267600 Perforators 0611267600

258,00€
258,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GBH 2-28 F Professional 0611267600 0611267600

264,01€
264,01€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch instrumenti Perforators Bosch GBH 2-28 F Elektriskais 230W (0611267600)

269,98€
269,98€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Perforatorius Bosch GBH 2-28F

274,73€
274,73€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GBH 2-28 F Professional 880 W 900 RPM SDS Plus | 0611267600 | 3165140843652 | WLONONWCRCSBC

276,65€
276,65€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GBH 2-28 F Professional 880 W 900 RPM SDS Plus 0611267600

280,05€
285,04€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Elektriskā urbjmašīna Bosch GBH 2-28 F, SDS-Plus, 3,2 J, 880 W + korpuss | 3165140843652

280,37€
280,37€
Bezmaksas sūtīšana
Bezmaksas sūtīšana
Perforators Bosch GBH 2-28 F, 0611267600

295,00€
295,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
GBH 2-28 F Bosch Perforators ar SDS plus stiprinājumu (0611267600) | 0611267600 | 3165140843652

324,00€
324,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch perforators elektrisks GBH 2-28F 3.2J 850W, 0611267600

324,20€
324,20€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
BOSCH PROFES Perforators Bosch GBH 2-28 F, 3.1 kg, 880 W

327,96€
329,86€
Piegāde: 1,90€
ar piegādi: 1,90€
Bosch GBH 2-28 F Professional 880 W 900 RPM SDS Plus 0611267600

368,30€
370,80€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Produkta dati
Apraksts
Čemodāns, mašīnas salvetes
| Automātiskā bloķēšana: | Jā |
|---|---|
| Labās/kreisās puses gaita: | Jā |
| SDS-Plus: | Jā |
| Otrais rokturis: | Jā |
| Piederumi: | Dziļuma ierobežotājs |
| Izmēri: | G402 cm x A216 mm |
|---|---|
| Svars: | 3,10 kg |
| Urbja diametrs betonam: | Ø 68 mm |
|---|---|
| Urbja diametrs koksnei: | Ø 30 mm |
| Urbja diametrs tēraudam: | Ø 13 mm |
| Patērētā jauda: | 880 W |
|---|---|
| Tukšgaitas apgriezieni: | 900 apgr./min |
| Maks. triecienu skaits: | 4.000 1/min |
| Trieciena enerģija: | 3,20 J |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch GBH 2-28 F (0611267600)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti

































