Bosch GBH 3-28 DFR (061124A000)
Ražotājs: Bosch
- Perforators
- Jauda: 800 W
- Apgriezienu skaits: 900 apgr./min
- Maks. triecienu skaits: 4.000 1/min
- Trieciena enerģija: 3,50 J
- Urbja diametrs betonam: Ø 82 mm
- Urbja diametrs koksnei: Ø 30 mm
- Urbja diametrs tēraudam: Ø 13 mm
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch GBH 3-28 DFR (061124A000)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Makita DHR243Z
no 220,30€

Makita HR2631FT13
no 227,45€

Einhell HEROCCO (4513900)
no 146,04€

Makita DHR171Z
no 130,00€

Einhell TE-RH 32 4F komplekts
no 132,85€

Einhell TE-RH 32-1600 4F (4258508)
no 110,00€

Einhell TE-HD 18 Li - Solo (4513812)
no 65,60€

Makita HP1631KX3
no 152,93€

Metabo KHE 2860 Quick (600878500)
no 201,10€

Makita HR4013C
no 546,00€
17 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Bosch GBH 3-28 DFR Professional Bohrhammer + SSBF Koffer | 061124A000 | 3165140471176

350,50€
350,50€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Młotowiertarka Bosch GBH 3-28 DFR 800 W (061124A000) | 061124A000 | 3165140471176

350,85€
350,85€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch Młotowiertarka Bosch GBH 3-28 DFR 800 W (061124A000)

351,85€
351,85€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Perforators Bosch GBH 3-28 DFR 800 W (061124A000) | 061124A000 | 3165140471176

360,55€
360,55€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch SDS-plus 800W 3,1J GBH 3-28 DFR Professional 061124A000

381,30€
381,30€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GBH 3-28 DFR (061124A000) Perforators 061124A000

382,77€
382,77€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch 0 611 24A 000 rotary hammer 800 W 900 RPM SDS Plus 061124A000

383,87€
388,86€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Bosch SDS+ urbjmašīna-perforators GBH 3-28 DFR 061124A000

386,89€
386,89€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch Combi Hammer GBH 3-28 DFR blue ( 061124A000 )

390,00€
390,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GBH 3-28 DFR Professional Hammer Drill + SSBF Case 061124A000

390,33€
390,33€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GBH 3-28 DFR (061124A000) Perforators

393,51€
393,51€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GBH 3-28 DFR Professional - Bohrhammer - 800 W - SDS-plus - 3.1 Joules 3165140471176 ( 0.611.24A.000 0 611 24A 000 061124A000 3165140471176 B061124A000 )

405,00€
405,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
GBH 3-28 DFR Perforators Bosch (061124A000) | 061124A000 | 3165140471176 | WLONONWCREELE

410,81€
410,81€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch instrumenti Perforators Bosch GBH 3-28 DFR Elektriskais 800W (061124A000)

415,99€
415,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Elektriskā urbjmašīna Bosch GBH 3-28 DFR, SDS-Plus, 3,1 J, 800 W + korpuss | 3165140471176

437,63€
437,63€
Bezmaksas sūtīšana
Bezmaksas sūtīšana
Bosch perforators elektrisks GBH 3-28 DFR 3,1J 800W, 061124A000

516,71€
516,71€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch 0 611 24A 000 rotary hammer 800 W 900 RPM SDS Plus 061124A000

540,45€
542,95€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Produkta dati
| Trieciena apturēšana: | Jā |
|---|---|
| Pagriešanas apturēšana: | Jā |
| SDS-Plus: | Jā |
| Piederumi: | Čemodāns |
| Izmēri: | G354 cm x A233 mm |
|---|---|
| Svars: | 3,60 kg |
| Urbja diametrs betonam: | Ø 82 mm |
|---|---|
| Urbja diametrs koksnei: | Ø 30 mm |
| Urbja diametrs tēraudam: | Ø 13 mm |
| Jauda: | 800 W |
|---|---|
| Apgriezienu skaits: | 900 apgr./min |
| Maks. triecienu skaits: | 4.000 1/min |
| Trieciena enerģija: | 3,50 J |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch GBH 3-28 DFR (061124A000)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti

































