Bosch GBH 3-28 DRE (061123A000)
Ražotājs: Bosch
- Perforators
- Jauda: 800 W
- Apgriezienu skaits: 900 apgr./min
- Maks. triecienu skaits: 4.000 1/min
- Trieciena enerģija: 3,50 J
- Urbja diametrs betonam: Ø 68 mm
- Urbja diametrs koksnei: Ø 30 mm
- Urbja diametrs tēraudam: Ø 13 mm
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch GBH 3-28 DRE (061123A000)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Makita DHR243Z
no 220,30€

Makita HR2631FT13
no 227,45€

Einhell HEROCCO (4513900)
no 146,04€

Makita DHR171Z
no 130,00€

Einhell TE-RH 32 4F komplekts
no 132,85€

Einhell TE-RH 32-1600 4F (4258508)
no 110,00€

Einhell TE-HD 18 Li - Solo (4513812)
no 65,60€

Makita HP1631KX3
no 152,93€

Metabo KHE 2860 Quick (600878500)
no 201,10€

Makita HR4013C
no 546,00€
11 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Bosch GBH 3-28 DRE 800 W (061123A000) | B 61123A000 | 3165140471220

333,25€
333,25€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Młotowiertarka Bosch GBH 3-28 DRE 800 W (061123A000) | B 61123A000 | 3165140471220

333,55€
333,55€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch Młotowiertarka Bosch GBH 3-28 DRE 800 W (061123A000) B 61123A000

338,74€
338,74€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Perforators Bosch GBH 3-28 DRE 800 W (061123A000) | B 61123A000 | 3165140471220

342,80€
342,80€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Motowiertarka Bosch GBH 3-28 DRE 800 W (061123A000) B 61123A000

371,54€
371,54€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GBH 3-28 DRE Professional - Bohrhammer - 790 W - SDS-plus - 2.7 Joules 3165140471220 ( 0.611.23A.000 0 611 23A 000 061123A000 3165140471220 B 61123A000 )

380,00€
380,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch Bosch Combi Hammer GBH 3-28 DRE blue Perforators 061123A000

390,59€
390,59€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch Elektriskā āmura urbjmašīna GBH 3-28 DRE, SDS-Plus, 3,1 J, 800 W, piederumu komplekts + korpuss | 3165140471220

407,19€
407,19€
Bezmaksas sūtīšana
Bezmaksas sūtīšana
Perforators Bosch GBH 3-28 DRE; 3,1-3,5 J; SDS plus 061123A000

413,36€
413,36€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GBH 3-28 DRE Professional 061123A000 Perforators 061123A000

446,00€
446,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
BOSCH GBH 3-28 DRE Professional Rotary hammer 790 W SDS-plus 2.7 Joules 0.611.23A.000

484,30€
489,29€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| Trieciena apturēšana: | Jā |
|---|---|
| Pagriešanas apturēšana: | Jā |
| Otrais rokturis: | Jā |
| Piederumi: | Čemodāns, Dziļuma ierobežotājs |
| Izmēri: | G326 cm x A233 mm |
|---|---|
| Svars: | 3,50 kg |
| Urbja diametrs betonam: | Ø 68 mm |
|---|---|
| Urbja diametrs koksnei: | Ø 30 mm |
| Urbja diametrs tēraudam: | Ø 13 mm |
| Jauda: | 800 W |
|---|---|
| Apgriezienu skaits: | 900 apgr./min |
| Maks. triecienu skaits: | 4.000 1/min |
| Trieciena enerģija: | 3,50 J |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch GBH 3-28 DRE (061123A000)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti




























