Bosch GBH 4-32 DFR Professional (0611332100)
Ražotājs: Bosch
- Perforators
- Patērētā jauda: 900 W
- Tukšgaitas apgriezieni: 800 apgr./min
- Maks. triecienu skaits: 3.600 1/min
- Trieciena enerģija: 4,20 J
- Urbja diametrs betonam: Ø 32 mm
- Urbja diametrs koksnei: Ø 32 mm
- Urbja diametrs tēraudam: Ø 13 mm
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch GBH 4-32 DFR Professional (0611332100)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Makita DHR243Z
no 220,30€

Makita HR2631FT13
no 227,45€

Einhell HEROCCO (4513900)
no 146,04€

Makita DHR171Z
no 130,00€

Einhell TE-RH 32 4F komplekts
no 132,85€

Einhell TE-RH 32-1600 4F (4258508)
no 110,00€

Einhell TE-HD 18 Li - Solo (4513812)
no 65,60€

Makita HP1631KX3
no 152,93€

Metabo KHE 2860 Quick (600878500)
no 201,10€

Makita HR4013C
no 546,00€
13 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Bosch Powertools Bohrhammer GBH 4-32 DFR Professional (blau, 900 Watt, Koffer) | 0611332100 | 3165140412995

550,20€
550,20€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Elektriskais perforators Bosch GBH 4-32 DFR, 4,2 J, 900 W + korpuss | 3165140412995

571,48€
571,48€
Bezmaksas sūtīšana
Bezmaksas sūtīšana
Mlotowiertarka Bosch GBH 4-32 DFR 900 W (0611332100) ( 0611332100 0 611 332 100 )

575,00€
575,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GBH 4-32 DFR Bohrhammer Koffer | 0611332100 | 3165140412995

575,00€
575,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
BOSCH Bohrhammer GBH 4-32 DFR Professional (blau, 900 Watt, Koffer) 0611332100

579,61€
584,60€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Bosch GBH 4-32 DFR (0611332100) Perforators 0611332100

585,61€
585,61€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GBH 4-32 DFR (0611332100) Perforators

602,56€
602,56€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Perforators Bosch GBH 4-32 DFR 0611332100

605,00€
605,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch SDS-plus 900W 4,2J GBH 4-32 DFR Professional 0611332100

613,40€
613,40€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GBH 4-32 DFR Professional 900 W 800 RPM SDS Plus 0611332100

624,59€
624,59€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch instrumenti Perforators Bosch GBH 4-32 DFR Elektriskais 900W (0611332100)

633,98€
633,98€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
GBH 4-32 DFR Perforators Bosch Perforators ar SDS plus stiprinājumu (0611332100) | 0611332100 | 3165140412995

659,72€
659,72€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch perforators elektrisks 4.2J 900W GBH 4-32 DFR, 0611332100

764,59€
764,59€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
Apraksts
Roktura kaste, mašīnas audums, nomaiņas ieliktņi SDS-plus, tauku tūbiņa
| Labās/kreisās puses gaita: | Jā |
|---|---|
| SDS-Plus: | Jā |
| Otrais rokturis: | Jā |
| Piederumi: | Dziļuma ierobežotājs |
| Svars: | 4,70 kg |
|---|
| Urbja diametrs betonam: | Ø 32 mm |
|---|---|
| Urbja diametrs koksnei: | Ø 32 mm |
| Urbja diametrs tēraudam: | Ø 13 mm |
| Patērētā jauda: | 900 W |
|---|---|
| Tukšgaitas apgriezieni: | 800 apgr./min |
| Maks. triecienu skaits: | 3.600 1/min |
| Trieciena enerģija: | 4,20 J |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch GBH 4-32 DFR Professional (0611332100)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Top Produkte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch GdrBosch Gex 125Bosch Gks 190Bosch GludeklisBosch Gop 18V 28Bosch Gsb 18V-55Bosch Gsr 18V-90Bosch Isio 3Bosch Rotak 32Brand T ShirtBosch Gbh 2 21Bosch Gbh 18V-21Lexar Professional SDWindows 10 ProfessionalNyx Professional MakeupLexar Professional 64GBLexar Professional 128GBLexar Professional 2000xLexar Professional 256GBBosch tējkanna






























