Bosch GBH 4-32 DFR Professional (0611332104)
Ražotājs: Bosch
- Perforators
- Jauda: 900 W
- Apgriezienu skaits: 800 apgr./min
- Nominālais spriegums: 230 V
- Maks. triecienu skaits: 3.600 1/min
- Trieciena enerģija: 4,20 J
- Urbja diametrs betonam: Ø 32 mm
- Urbja diametrs koksnei: Ø 32 mm
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch GBH 4-32 DFR Professional (0611332104)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Makita DHR243Z
no 220,75€

Makita HR2631FT13
no 227,90€

Einhell HEROCCO (4513900)
no 146,04€

Makita DHR171Z
no 130,00€

Einhell TE-RH 32 4F komplekts
no 132,85€

Einhell TE-RH 32-1600 4F (4258508)
no 110,00€

Einhell TE-HD 18 Li - Solo (4513812)
no 65,60€

Makita HP1631KX3
no 152,93€

Metabo KHE 2860 Quick (600878500)
no 201,50€

Makita HR4013C
no 547,10€
4 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Bosch Powertools Perforators GBH 4-32 DFR Professional (blue, 900 Watt, L-BOXX) | 0611332104 | 3165140600712

584,20€
584,20€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch Powertools Bosch Wiertarka udarowa GBH 4-32 DFR SET blue 0611332104 (3165140600712) ( JOINEDIT63410285 )

600,00€
600,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
BOSCH Bohrhammer GBH 4-32 DFR Professional (blau, 900 Watt, L-BOXX) 0611332104

621,49€
626,48€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Bosch GBH 4-32 DFR Professional 0611332104 Perforators 0611332104

671,40€
671,40€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Labās/kreisās puses gaita: | Jā |
|---|---|
| SDS-Plus: | Jā |
| Otrais rokturis: | Jā |
| Piederumi: | Dziļuma ierobežotājs |
| Svars: | 4,70 kg |
|---|
| Urbja diametrs betonam: | Ø 32 mm |
|---|---|
| Urbja diametrs koksnei: | Ø 32 mm |
| Urbja diametrs tēraudam: | Ø 13 mm |
| Jauda: | 900 W |
|---|---|
| Apgriezienu skaits: | 800 apgr./min |
| Nominālais spriegums: | 230 V |
| Maks. triecienu skaits: | 3.600 1/min |
| Trieciena enerģija: | 4,20 J |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch GBH 4-32 DFR Professional (0611332104)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Top Produkte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch GdrBosch Gex 125Bosch Gks 190Bosch GludeklisBosch Gop 18V 28Bosch Gsb 18V-55Bosch Gsr 18V-90Bosch Isio 3Bosch Rotak 32Brand T ShirtBosch Gbh 2 21Bosch Gbh 18V-21Lexar Professional SDWindows 10 ProfessionalNyx Professional MakeupLexar Professional 64GBLexar Professional 128GBLexar Professional 2000xLexar Professional 256GBBosch tējkanna






















