Bosch GBM 16-2 RE Professional (0601120503)
Ražotājs: Bosch
- Urbjmašīna
- Patērētā jauda: 1.050 W
- Izejas jauda: 570 W
- Apgriezienu skaits: 600 apgr./min - 1.450 apgr./min
- Pārnesumu skaits: 2
- Griezes moments: 50 Nm
- Urbja diametrs koksnei: Ø 40 mm
- Urbja diametrs tēraudam: Ø 16 mm
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch GBM 16-2 RE Professional (0601120503)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Scheppach DP19Vario
no 303,95€

Hikoki D13VGWUZ
no 280,80€

Metabo SBEV 1300-2
no 203,76€

Makita HR3210C
no 517,50€

Scheppach DP55 (5906822901)
no 114,99€

Makita HR5212C
no 760,79€

Metabo SBEV 1000-2 (600783500)
no 170,00€

Einhell Herocco Kit + 5 (4513975)
no 263,74€

Metabo SBEV 1100-2 S (600784500)
no 255,12€

Optimum DQ 18 (3191042)
no 431,10€
5 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Bosch GBM 16-2 RE (0601120503) Urbjmašīna 0601120503

722,99€
722,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch Powertools Bosch Wiertarka GBM 16-2 RE blue 0601120503 (3165140147644) ( JOINEDIT29731966 )

725,00€
725,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Urbjmašīna Bosch Powertools GBM 16-2 RE Professional (blue, 1.050 Watt) | 0601120503 | 3165140147644

737,45€
737,45€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GBM 16-2 RE (0601120503) Urbjmašīna

771,99€
771,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GBM 16-2 RE Professional 0601120503 Urbjmašīna 0601120503

809,70€
809,70€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Labās/kreisās puses gaita: | Jā |
|---|---|
| Otrais rokturis: | Jā |
| Piederumi: | Dziļuma ierobežotājs |
| Svars: | 3,70 kg |
|---|
| Urbja diametrs koksnei: | Ø 40 mm |
|---|---|
| Urbja diametrs tēraudam: | Ø 16 mm |
| Urbja diametrs alumīnijam: | Ø 20 mm |
| Patērētā jauda: | 1.050 W |
|---|---|
| Izejas jauda: | 570 W |
| Apgriezienu skaits: | 600 apgr./min - 1.450 apgr./min |
| Pārnesumu skaits: | 2 |
| Griezes moments: | 50 Nm |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch GBM 16-2 RE Professional (0601120503)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Top Produkte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch GdrBosch Gex 125Bosch Gks 190Bosch GludeklisBosch Gop 18V 28Bosch Gsb 18V-55Bosch Gsr 18V-90Bosch Isio 3Bosch Rotak 32Brand T ShirtRe MēbelesLexar Professional SDWindows 10 ProfessionalNyx Professional MakeupMacBook 16.2Lexar Professional 64GBLexar Professional 128GBLexar Professional 2000xLexar Professional 256GBMacBook Pro 16.2






















