Bosch GBR 15 CA (0601776000)
Ražotājs: Bosch
- Betona slīpmašīna
- Slīpmašīnu tips: Betona slīpmašīna
- Komplekts sastāv no: Slīpēšanas ierīce, koferis, divu caurumu atslēga, 3x rezerves birstes vainags
- Jauda: 1.500 W
- Nominālais spriegums: 230 V
- Apgriezienu skaits: 9.300 apgr./min
- Mīksts starts: Jā
- Slīpēšanas vārpstas vītne: M14
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch GBR 15 CA (0601776000)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Bosch GWS 1000 Professional (0601828800)
no 112,80€

Festool BS 75 E-Set (576296)
no 776,90€

Makita BO5041
no 122,00€

Scheppach Tiger 7000S Homekit
no 172,47€

Makita DBO380Z
no 134,90€

DeWalt DCS691N-XJ
no 496,15€

Makita DGA511Z
no 135,53€

Makita DGA452Z
no 81,10€

Metabo WEV 850-125 (603611000)
no 68,20€

Proxxon LWS (28547)
no 99,00€
16 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Bosch GBR 15 CA | 0601776000 | 3165140743372

431,10€
431,10€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Szlifierka Bosch GBR 15 CA | 0601776000 | 3165140743372

431,50€
431,50€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch Szlifierka Bosch GBR 15 CA 0601776000

432,38€
432,38€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Slīpmašīna Bosch GBR 15 CA | 0601776000 | 3165140743372

440,05€
440,05€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch Szlifierka do betonu GBR 15 CA - 0601776000 ( 0601776000 0001-00018-56713 ) Slīpmašīna

450,00€
450,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GBR 15 CA 9300 RPM Black, Blue 1500 W 0601776000

455,80€
460,79€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Bosch GBR 15 CA Betona slīpmašīna 0601776000

466,20€
466,20€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GBR 15 CA Slīpmašīna 0601776000

470,00€
470,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Betona slīpmašīna Bosch GBR 15 CA

470,45€
470,45€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Betona slīpmašīna GBR 15 CA BOSCH 0601776000

475,00€
475,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GBR 15 CA Professional Concrete Grinder 0601776000

478,78€
478,78€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch instrumenti Elektriskā Betona Slīpmašīna Bosch GBR 15 CA 1500W (0601776000)

480,98€
480,98€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Elektriskā betona slīpmašīna Bosch GBR 15 CA, 125 mm, 1400 W | 3165140743372

487,19€
487,19€
Bezmaksas sūtīšana
Bezmaksas sūtīšana
BOSCH GBR 15 CA Betona slīpmašīna | 0601776000 | 3165140743372

500,71€
500,71€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Betona slīpmašīna GBR15CA 0601776000 BOSCH (0601776000)

594,55€
594,55€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GBR 15 CA 9300 RPM Black, Blue 1500 W 0601776000

658,97€
661,47€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Produkta dati
| Aizsargvāks: | Jā |
|---|---|
| Putekļu nosūkšana: | Jā |
| Vārpstas fiksācija: | Jā |
| Otrais rokturis: | Jā |
| Atkārtotas palaišanas bloķētājs: | Jā |
| Piederumi: | Čemodāns |
| Slīpēšanas vārpstas vītne: | M14 |
|---|---|
| Diska diametrs: | Ø 125 mm |
| Svars: | 2,60 kg |
|---|
| Slīpēšanas ierīce, koferis, divu caurumu atslēga, 3x rezerves birstes vainags |
| Betona slīpmašīna |
| Jauda: | 1.500 W |
|---|---|
| Nominālais spriegums: | 230 V |
| Apgriezienu skaits: | 9.300 apgr./min |
| Mīksts starts: | Jā |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch GBR 15 CA (0601776000)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti

























