Bosch GCM 8 SJL Professional (0615990FV8)
Ražotājs: Bosch
- Zāģis
- Zāģa tips: Kapēšanas un leņķzāģis
- Patērētā jauda: 1.600 W
- Apgriezienu skaits: 5.500 apgr./min
- Nominālais spriegums: 230 V
- Zāģa asmens diametrs: Ø 216 mm
- Slīpuma iestatīšana: 45°
- Piederumi: Dziļuma ierobežotājs
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch GCM 8 SJL Professional (0615990FV8)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Makita DSS611Z
no 130,00€

Makita SP6000J
no 312,98€

Metabo BAS 261 Precision (619008000)
no 315,00€

Metabo KGS 254 M (613254000)
no 291,65€

Makita DSS501Z
no 143,99€

Makita DHS680Z
no 205,00€

Scheppach HS730 (5905112902)
no 898,00€

Metabo KGS 216 M Set (613216900)
no 210,00€

Proxxon dekupierzāģis DS 230/E
no 130,25€

Einhell TE-CC 250 UF (4340539)
no 445,05€
6 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Bosch Powertools Paneelsäge GCM 8SJL + Tisch GTA2600, Kapp-und Gehrungssäge (blau/Black, 1.600 Watt) | 0615990FV8 | 3165140777780

557,85€
557,85€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GCM 8 SJL + GTA 2600 JK ( 0615990FV8 ) Elektriskais zāģis

585,00€
585,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch Powertools Bosch panel saw GCM 8SJL + GTA2600 uni blue - 0615990FV8 Ripzāģis 0615990FV8

604,99€
604,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch Powertools Bosch panel saw GCM 8SJL + GTA2600 uni blue - 0615990FV8 Ripzāģis

604,99€
604,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
BOSCH Paneelsäge GCM 8SJL + Tisch GTA2600, Kapp-und Gehrungssäge (blau/schwarz, 1.600 Watt) 0615990FV8

662,95€
667,94€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Ukośnica Bosch GCM 8 SJL 1600 W 216 mm (0615990FV8) 0615990FV8

742,20€
742,20€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Piederumi: | Dziļuma ierobežotājs |
|---|
| Slīpuma iestatīšana: | 45° |
|---|
| Izmēri: | P47,50 cm x A43,80 cm x D85 cm |
|---|---|
| Svars: | 15,30 kg |
| Zāģa tips: | Kapēšanas un leņķzāģis |
|---|---|
| Patērētā jauda: | 1.600 W |
| Apgriezienu skaits: | 5.500 apgr./min |
| Nominālais spriegums: | 230 V |
| Zāģa asmens diametrs: | Ø 216 mm |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch GCM 8 SJL Professional (0615990FV8)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Bosch
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch GdrBosch Gex 125Bosch Gks 190Bosch GludeklisBosch Gop 18V 28Bosch Gsb 18V-55Bosch Gsr 18V-90Bosch Kafijas AutomātsBosch Sadzīves TehnikaBrand Workout ClothesBosch Multitalent 8Bosch Unlimited 8Bosch 10.8 VLexar Professional SDWindows 10 ProfessionalNyx Professional MakeupLexar Professional 64GBLexar Professional 128GBLexar Professional 2000xLexar Professional 256GB














