Bosch GDR 10,8-LI Professional (06019A6977)
Ražotājs: Bosch
- Bezvadu triecienatslēga skrūvgriezis
- Bezvadu skrūvgrieža tips: Trieciena skrūvgriezis
- Apgriezienu skaits: 0 apgr./min - 2.600 apgr./min
- Griezes moments cietā: 105 Nm
- Nominālais spriegums: 10,80 V
- Sitienu skaits min.: 0 1/min
- Maks. triecienu skaits: 3.100 1/min
- Akumulatora māksla: Litija joni
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch GDR 10,8-LI Professional (06019A6977)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Makita DF333DSAE
no 139,35€

Makita DTW300Z
no 172,73€

Makita DHP482RFX9
no 289,71€

Makita DF333DZ
no 51,00€

Makita DFR550Z
no 199,45€

Makita DDF484Z
no 114,00€

Einhell TE-SD 3,6 Li Kit (4513495)
no 57,53€

Makita DDF487RAJ
no 233,29€

Makita DDF482RFJ
no 206,70€
9 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Triecienskrūvgriezis Bosch GDR 12V-105; 12 V; 2x2,0 Ah akum. 06019A6977

243,80€
243,80€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch instrumenti Akumulatora Triecienskrūvgriezis Bosch GDR 10,8 V-Li Seškanta uzgaļu turētājs, Soma,2x2,0Ah, 30 min. uzlādes ierīce AL1130CV (06019A6977)

247,98€
247,98€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch Professional GDR 12V-105 triecienatslēdzis + 2 akumulatori 2,0Ah + LBOXX 2600 apgriezieni/min - 06019A6977

249,99€
249,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GDR 12V-105 LB 2x2.0/ 12V-40 Urbjmašīna 06019A6977

252,40€
252,40€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
BOSCH GDR 12V-105, LB 2x2.0, 12V-40 | 06019A6977 | 3165140727440

260,20€
260,20€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Triecienskrūvgriezis Bosch GDR 12V-105; 12 V; 2x2,0 Ah akum. 06019A6977

262,92€
262,92€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch Professional GDR 10,8-LI Akku-Drehschlagschrauber 10.8 V 2 Ah Li-Ion inkl. 2. Akku, inkl. Koffer (06019A6977)

302,34€
307,33€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Bosch triecienskrūvgriezis 1/4'' 105Nm GDR 12V-105 (2x2.0Ah akum.) L-Boxx, 06019A6977

311,13€
311,13€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Impulsveida skrūvgriezis GDR10,8Li 06019A6977 BOSCH (06019A6977)

312,79€
312,79€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
Apraksts
L-Boxx ar iekšējām nodalījumiem, ātrās uzlādes ierīce
| Akumulatora māksla: | Litija joni |
|---|---|
| Akumulatora kapacitāte: | 2 Ah |
| Akumulatoru skaits: | 2 |
| Trieciena skrūvgriezis |
| Savienojuma vītne: | 1/4 |
|---|---|
| Labās/kreisās puses gaita: | Jā |
| Piederumi: | Lādētājs |
| Svars: | 1 kg |
|---|
| Apgriezienu skaits: | 0 apgr./min - 2.600 apgr./min |
|---|---|
| Griezes moments cietā: | 105 Nm |
| Nominālais spriegums: | 10,80 V |
| Sitienu skaits min.: | 0 1/min |
| Maks. triecienu skaits: | 3.100 1/min |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch GDR 10,8-LI Professional (06019A6977)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Top Produkte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch Gex 125Bosch Gks 190Bosch GludeklisBosch Gop 18V 28Bosch Gsb 18V-55Bosch Gsr 12Bosch Gta 6000Bosch Kafijas AutomātsBosch Sadzīves TehnikaBrand Workout ClothesBosch GdrLexar Professional SDWindows 10 ProfessionalNyx Professional MakeupLexar Professional 64GBLexar Professional 128GBLexar Professional 2000xLexar Professional 256GBBosch tējkannaBosch Siltumsūknis





























