Bosch GDR 12V-110 Professional (06019E0005)
Ražotājs: Bosch
- Akumulatora skrūvgriezis
- Bezvadu skrūvgrieža tips: Trieciena skrūvgriezis
- Apgriezienu skaits: 1.200 apgr./min - 2.600 apgr./min
- Griezes moments: 110 Nm
- Nominālais spriegums: 12 V
- Maks. triecienu skaits: 3.100 1/min
- Akumulatora māksla: Li-Ion
- Akumulatora kapacitāte: 3 Ah
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch GDR 12V-110 Professional (06019E0005)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Makita DF333DSAE
no 139,30€

Makita DTW300Z
no 172,73€

Makita DHP482RFX9
no 289,71€

Makita DF333DZ
no 51,00€

Makita DFR550Z
no 199,40€

Makita DDF484Z
no 114,00€

Einhell TE-SD 3,6 Li Kit (4513495)
no 57,53€

Makita DDF487RAJ
no 233,29€

Makita DDF482RFJ
no 206,70€
15 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Bosch Zakrętarka GDR 12V-110 12 V 601900000

239,03€
239,03€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch Professional Schlagschrauber GDR 12V-110 | 601900000 | 3165140910682

239,70€
239,70€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch Zakrętarka GDR 12V-110 12 V | 601900000 | 3165140910682

239,80€
239,80€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Urbjmašīna-skrūvgriezis Bosch GDR 12V-110 12 V | 601900000 | 3165140910682

247,40€
247,40€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GDR 12V-110 (06019E0005) Urbjmašīna 06019E0005

256,00€
256,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GDR 12V-110, 2x3.0Ah, GAL 12V-40 Impulsveida skrūvgriezis 06019E0005

256,80€
256,80€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GDR 12V-110 (06019E0005) Urbjmašīna

260,82€
260,82€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch 0 601 9E0 005 power wrench 1/4 3100 RPM 110 N⋅m Black, Blue 12 V

268,98€
273,97€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Bosch instrumenti Akumulatora Triecienskrūvgriezis Bosch GDR 12V-110 12V 3Ah (06019E0005)

268,98€
268,98€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
GDR 12V-110, LB 2x3.0, 12V-40 Bosch Impulsveida skrūvgriezis (06019E0005) | 1497293 | 3165140910682 | WLONONWCREGTH

270,18€
270,18€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Ietekmējošā skrūvju atslēga - Bosch - GDR 12V-110 - 2 akumulatori 3,0Ah - Bezvadu - L-BOXX

270,89€
270,89€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch battery hammer GDR 12V-110 + 2x3.0Ah - 06019E0005 ( 06019E0005 0 601 9E0 005 0Ah 1497293 3165140910682 601900000 )

275,00€
275,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GDR 12V-110 bezvadu trieciena draivera komplekts, 12 V, 2 x 3,0 Ah, lādētājs + korpuss | 3165140910682 | 12V-110

277,34€
277,34€
Bezmaksas sūtīšana
Bezmaksas sūtīšana
Bosch impulsveida skrūvgriezis 110Nm GDR 12V-110 3.0 AH, 06019E0005

336,33€
336,33€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch 0 601 9E0 005 power wrench 1/4" 3100 RPM 110 N⋅m Black, Blue 12 V 1497293

359,78€
362,28€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Produkta dati
Apraksts
L-BOXX
| Akumulatora māksla: | Li-Ion |
|---|---|
| Akumulatora kapacitāte: | 3 Ah |
| Uzlādes laiks: | 77 min |
| Akumulatora indikators: | Jā |
| Akumulatoru skaits: | 2 |
| Trieciena skrūvgriezis |
| Labās/kreisās puses gaita: | Jā |
|---|---|
| Prožektors: | Jā |
| Piederumi: | Lādētājs |
| Izmēri: | P5,40 cm x A17,70 cm x D13,90 cm |
|---|
| Apgriezienu skaits: | 1.200 apgr./min - 2.600 apgr./min |
|---|---|
| Griezes moments: | 110 Nm |
| Nominālais spriegums: | 12 V |
| Maks. triecienu skaits: | 3.100 1/min |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch GDR 12V-110 Professional (06019E0005)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Top Produkte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch Gex 125Bosch Gks 190Bosch GludeklisBosch Gop 18V 28Bosch Gsb 18V-55Bosch Gsr 12Bosch Gta 6000Bosch Kafijas AutomātsBosch Sadzīves TehnikaBrand Workout ClothesBosch GdrLexar Professional SDWindows 10 ProfessionalNyx Professional MakeupLexar Professional 64GBLexar Professional 128GBLexar Professional 2000xLexar Professional 256GBBosch tējkannaBosch Siltumsūknis

































