Bosch GDS 18 E Professional (0601444000)
Ražotājs: Bosch
- Akumulatora skrūvgriezis
- Bezvadu skrūvgrieža tips: Trieciena skrūvgriezis
- Patērētā jauda: 500 W
- Apgriezienu skaits: 500 apgr./min - 1.300 apgr./min
- Mīksts griezes moments: 160 Nm
- Griezes moments cietā: 250 Nm
- Urbjvārpstas vītne: 1/2
- Labās/kreisās puses gaita: Jā
Cenas vēsture
1M 3M
Bosch GDS 18 E Professional (0601444000)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Bosch GSR 18V-90 FC (06019K6200)
no 733,00€

Makita DF333DSAE
no 130,10€

Makita DTW300Z
no 172,73€

Makita DHP482RFX9
no 289,71€

Makita DF333DZ
no 51,00€

Makita DDF484Z
no 109,26€

Einhell TE-SD 3,6 Li Kit (4513495)
no 57,53€

Makita DHP453Z
no 59,98€

Makita DFR550Z
no 223,21€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Bosch GDS 18 E Uzgriežņa atslēga 0601444000

713,30€
713,30€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Trieciena skrūvgriezis |
| Labās/kreisās puses gaita: | Jā |
|---|
| Izmēri: | A200 mm |
|---|---|
| Svars: | 3,20 kg |
| Urbjvārpstas vītne: | 1/2 |
|---|
| Patērētā jauda: | 500 W |
|---|---|
| Apgriezienu skaits: | 500 apgr./min - 1.300 apgr./min |
| Mīksts griezes moments: | 160 Nm |
| Griezes moments cietā: | 250 Nm |
Cenas vēsture
1M 3M
Bosch GDS 18 E Professional (0601444000)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Bosch
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch Gex 125Bosch Gks 190Bosch GludeklisBosch Gsr 12Bosch Gws 7 125Bosch kafijas dzirnaviņasBosch SiltumsūknisBras LingerieAdvancedcut 18 BoschBosch Advancedshear 18Bosch Universalchain 18Bosch Easyhedgecut 18-45Bosch Akumulatori 18VBosch Battery 18VBosch Gbh 18V-21Bosch Gsb 18V-55Bosch Gsr 18V-90Bosch Gop 18V 28










