Bosch GDS 18V-1000 C (06019J8001)
Ražotājs: Bosch
- Bezvadu skrūvgrieža tips: Trieciena skrūvgriezis
- Apgriezienu skaits: 800 apgr./min - 1.750 apgr./min
- Pārnesumu skaits: 3
- Mīksts griezes moments: 350 Nm
- Griezes moments cietā: 1.000 Nm
- Nominālais spriegums: 18 V
- Sitienu skaits min.: 1.600 1/min
- Maks. triecienu skaits: 2.600 1/min
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch GDS 18V-1000 C (06019J8001)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Makita DF333DSAE
no 139,30€

Makita DTW300Z
no 172,73€

Makita DHP482RFX9
no 289,71€

Makita DF333DZ
no 51,00€

Makita DFR550Z
no 199,40€

Makita DDF484Z
no 114,00€

Einhell TE-SD 3,6 Li Kit (4513495)
no 57,53€

Makita DDF487RAJ
no 233,29€

Makita DDF482RFJ
no 206,70€
9 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Akumulatora triecienatslēga Bosch GDS 18V-1000 C (ar korpusu L-Boxx 136, bez akumulatora un lādētāja) | 4059952509792

340,74€
340,74€
Bezmaksas sūtīšana
Bezmaksas sūtīšana
Bosch bezvadu trieciena uzgriežņu atslēga GDS 18V-1000 C, bez akumulatora un lādētāja 06019J8001

360,28€
360,28€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch Cordless impact wrench BITURBO GDS 18V-1000 C Professional solo, 18V (blue/black, without battery and charger, 1/2 , in L-BOXX) 06019J8001

365,70€
365,70€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch instrumenti Akumulatora Triecienskrūvgriezis Bosch GDS 18V-1000 C 1/2'' Bez Akumulatora Un Lādētāja 18V (06019J8001)

376,98€
376,98€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GDS Professional 18V-1000 C - Schlagschrauber - schnurlos - 1/2 -Vierkantantrieb - 1000 N·m - ohne Batterie (06019J8001)

380,19€
385,18€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Bosch GDS 18V-1000 C Solo GCY 42, L-Boxx Urbjmašīna 06019J8001

380,36€
380,36€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
GDS 18V-1000 C Solo GCY 42, L-Boxx Bosch Akumulatora uzgriežņu atslēga (06019J8001) | 06019J8001 | 4059952509792

392,08€
392,08€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Triecienatslēga Bosch GDS 18V-1000 C Professional; 18 V (bez akumulatora un lādētāja) 06019J8001

398,30€
398,30€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Akumulatora uzgriežņu atslēga GDS 18V-1000 C (bez akumulatora un lādētāja) 06019J8001 BOSCH (06019J8001)

471,59€
471,59€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Trieciena skrūvgriezis |
| Piederumi: | Čemodāns |
|---|
| Izmēri: | P8,60 cm x A24 cm x D22,20 cm |
|---|---|
| Svars: | 2,90 kg |
| Apgriezienu skaits: | 800 apgr./min - 1.750 apgr./min |
|---|---|
| Pārnesumu skaits: | 3 |
| Mīksts griezes moments: | 350 Nm |
| Griezes moments cietā: | 1.000 Nm |
| Nominālais spriegums: | 18 V |
| Sitienu skaits min.: | 1.600 1/min |
| Maks. triecienu skaits: | 2.600 1/min |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch GDS 18V-1000 C (06019J8001)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Top Produkte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch Gex 125Bosch Gks 190Bosch Gop 18V 28Bosch Gsb 18V-55Bosch Gsr 12Bosch Gta 6000Bosch Kafijas AutomātsBosch Sadzīves TehnikaBrand Workout ClothesBosch tējkannaBosch SiltumsūknisBosch CepeškrāsnsBosch GludeklisBosch KombainsBosch TosterisBosch FleksisBosch SmalcinātājsBosch PerforatorsBosch Tronic




























