Bosch GDS 18V-450 HC (06019K4000)
Ražotājs: Bosch
- Akumulatora skrūvgriezis
- Bezvadu skrūvgrieža tips: Trieciena skrūvgriezis
- Apgriezienu skaits: 1.500 apgr./min - 2.300 apgr./min
- Pārnesumu skaits: 3
- Griezes moments cietā: 450 Nm
- Nominālais spriegums: 18 V
- Sitienu skaits min.: 1.900 1/min
- Maks. triecienu skaits: 3.300 1/min
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch GDS 18V-450 HC (06019K4000)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Bosch GSR 18V-90 FC (06019K6200)
no 733,00€

Bosch PSR Select (0603977021)
no 62,61€

Makita DF333DSAE
no 143,34€

Makita DTW300Z
no 171,95€

Makita DHP482RFX9
no 289,72€

Makita DF333DZ
no 51,00€

Makita DDF484Z
no 107,99€

Einhell TE-SD 3,6 Li Kit (4513495)
no 55,64€
8 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Akumulatora triecienskrūvgriezis Bosch GDS 18V-450 HC | 4059952568010

229,98€
229,98€
Bezmaksas sūtīšana
Bezmaksas sūtīšana
BOSCH Akku-Schlagschrauber GDS 18V-450 HC Professional solo, 18Volt (blau/schwarz, ohne Akku und Ladegerät) 06019K4000

244,08€
249,07€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Bosch GDS 18V-450 HC Cordless Impact Driver ( 06019K4000 0 601 9K4 000 BO06019K4000 )

245,00€
245,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GDS 18V-450 HC Cordless Impact Driver 06019K4000

260,89€
260,89€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Akum. Impulsa uzgriežņatslēga GDS 18V-450HC b/a un lādētaja BOSCH 06019K4000

265,00€
265,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch Powertools GDS 18V-450 HC Solo, Carton | 06019K4000 | 4059952568010

284,05€
284,05€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Akumulatora triecienatslēga Bosch GDS 18V-450 HC, SOLO, 450 Nm, 0 - 2.300 min.-1 BO06019K4000

287,00€
287,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Akumulatora triecienatslēga Bosch GDS 18V-450 HC, SOLO, 450 Nm, 0 - 2.300 min.-1

288,78€
288,78€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Akumulatoru skaits: | 0 |
|---|
| Trieciena skrūvgriezis |
| Prožektors: | Jā |
|---|---|
| Piederumi: | Jostas klipsis |
| Svars: | 1,60 kg |
|---|
| Apgriezienu skaits: | 1.500 apgr./min - 2.300 apgr./min |
|---|---|
| Pārnesumu skaits: | 3 |
| Griezes moments cietā: | 450 Nm |
| Nominālais spriegums: | 18 V |
| Sitienu skaits min.: | 1.900 1/min |
| Maks. triecienu skaits: | 3.300 1/min |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch GDS 18V-450 HC (06019K4000)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti


















