Bosch GGS 18 V-LI Professional (06019B5300)
Ražotājs: Bosch
- Slīpmašīna
- Slīpmašīnu tips: Taisnais slīpmašīna
- Nominālais spriegums: 18 V
- Apgriezienu skaits: 22.000 apgr./min
- Akumulatoru skaits: 0
- Vārpstas fiksācija: Nē
- Skaņas spiediena līmenis: 77 dB
- Skaņas jaudas līmenis: 88 dB
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch GGS 18 V-LI Professional (06019B5300)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Festool BS 75 E-Set (576296)
no 806,60€

Makita BO5041
no 122,73€

Scheppach Tiger 7000S Homekit
no 206,00€

Makita DBO380Z
no 134,90€

Makita DBO180Z
no 87,49€

Metabo WEV 850-125 (603611000)
no 66,55€

Proxxon LWS (28547)
no 101,40€

Scheppach OSM600
no 219,12€

Makita DGA513Z
no 161,00€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Bosch GGS 18V-LI Akumulatora taisnā slīpmašīna 06019B5300

235,10€
235,10€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Akumulatoru skaits: | 0 |
|---|
| Vārpstas fiksācija: | Nē |
|---|---|
| Skaņas spiediena līmenis: | 77 dB |
| Skaņas jaudas līmenis: | 88 dB |
| Pārslodzes aizsardzība: | Jā |
| Atkārtotas palaišanas bloķētājs: | Jā |
| Izmēri: | P7,90 cm x A10,20 cm x D29,50 cm |
|---|
| Taisnais slīpmašīna |
| Nominālais spriegums: | 18 V |
|---|---|
| Apgriezienu skaits: | 22.000 apgr./min |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch GGS 18 V-LI Professional (06019B5300)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Top Produkte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch Gks 190Bosch GludeklisBosch Gop 18V 28Bosch Gsr 12Bosch Gws 7 125Bosch kafijas dzirnaviņasBosch SiltumsūknisBras LingerieAdvancedcut 18 BoschBosch Advancedshear 18Bosch Universalchain 189V Li IonBosch Easyhedgecut 18-45Bosch Akumulatori 18VBosch Battery 18VBosch Gbh 18V-21Bosch Gsb 18V-55Bosch Gsr 18V-90





















