Bosch GKM 18V-50 (06016B8000)
Ražotājs: Bosch
- Zāģis
- Zāģa tips: Rokas ripzāģis
- Apgriezienu skaits: 4 250 apgr./min
- Strāvas padeve: Akumulators
- Nominālais spriegums: 18 V
- Zāģa asmens urbums: 20 mm
- Zāģa asmens diametrs: Ø 136 mm
- Maks. griešanas dziļums pie 90°: 50 mm
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch GKM 18V-50 (06016B8000)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Makita DSS611Z
no 127,40€

Makita SP6000J
no 312,98€

Makita DJV181Z
no 188,50€

Metabo BAS 261 Precision (619008000)
no 295,00€

DeWalt DCS335N-XJ
no 194,80€

Makita DHS680Z
no 205,00€

Metabo KGS 254 M (613254000)
no 288,10€

Makita DSS501Z
no 143,99€

Scheppach HS730 (5905112902)
no 817,33€

Metabo KGS 216 M Set (613216900)
no 210,00€
12 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Bosch Professional GKM 18V-50 Akku-Handkreissäge Schnitttiefe max. (90°) 50 mm 18 V (06016B8000)

204,83€
209,82€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Lētākā Kopējā Cena
Bosch GKM 18V-50 Professional - Kreissage - schnurlos - 136 mm - ohne Batterie - 18 V (06016B8000) 4059952548296 ( 06016B8000 0 601 6B8 000 B06016B8000 )

205,00€
205,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GKM 18V-50 Akku-Handkreissäge 06016B8000

219,32€
219,32€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch PILARKA TARCZ.GKM 18V-50 BEZ AKUMULATORA I LADOWARKI DO METALU BOSCH 06016B8000

221,33€
221,33€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch metāla ripzāģis GKM 18V-50 bez akumulatora un lādētāja BOSCH | 06016B8000 | 4059952548296

225,50€
225,50€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Akumulatora ripzāģis Bosch GKM 18V-50 Professional; 18 V (bez akumulatora un lādētāja) 06016B8000

239,50€
239,50€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch Bosch cordless metal circular saw GKM 18V-50 Professional solo, hand-h Ripzāģis 06016B8000

248,23€
248,23€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Akum. Ripzāģis GKM 18V-50 BOSCH 06016B8000

269,00€
269,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
BOSCH metāla zāģis GKM 18V-50 SOLO 136mm

290,99€
290,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch instrumenti Akumulatora Ripzāģis Bosch GKM 18V-50 18V, Bez akumulatora (06016B8000)

292,98€
292,98€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
BOSCH GKM 18V-50 Solo, Carton | 06016B8000 | 4059952548296

307,05€
307,05€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch rokas ripzāģis GKM 18V-50 kartona kastē SOLO (ar akum.), 06016B8000

366,03€
366,03€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Akumulatoru skaits: | 0 |
|---|
| Piederumi: | Paralēlais atdures, Zāģa asmens |
|---|
| Maks. griešanas dziļums pie 90°: | 50 mm |
|---|
| Izmēri: | G31 cm x P18 cm x A21,4 cm |
|---|---|
| Svars: | 2,2 kg |
| Zāģa tips: | Rokas ripzāģis |
|---|---|
| Apgriezienu skaits: | 4 250 apgr./min |
| Strāvas padeve: | Akumulators |
| Nominālais spriegums: | 18 V |
| Zāģa asmens urbums: | 20 mm |
| Zāģa asmens diametrs: | Ø 136 mm |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch GKM 18V-50 (06016B8000)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti































