Bosch GKM 18V-50 (06016B8001)
Ražotājs: Bosch
- Zāģis
- Zāģa tips: Rokas ripzāģis
- Apgriezienu skaits: 4 250 apgr./min
- Strāvas padeve: Akumulators
- Nominālais spriegums: 18 V
- Zāģa asmens urbums: 20 mm
- Zāģa asmens diametrs: Ø 136 mm
- Maks. griešanas dziļums pie 90°: 50 mm
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch GKM 18V-50 (06016B8001)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Makita DSS611Z
no 127,40€

Makita SP6000J
no 312,98€

Makita DJV181Z
no 188,10€

Metabo BAS 261 Precision (619008000)
no 295,00€

DeWalt DCS335N-XJ
no 194,35€

Makita DHS680Z
no 205,00€

Metabo KGS 254 M (613254000)
no 287,40€

Makita DSS501Z
no 143,99€

Scheppach HS730 (5905112902)
no 817,33€

Metabo KGS 216 M Set (613216900)
no 210,00€
13 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Bosch Powertools Akku-Metallkreissäge GKM 18V-50 Professional solo (blau/Black, ohne Akku und Ladegerät, in L-BOXX) | 06016B8001 | 4059952548333

220,60€
220,60€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch Pilarka tarczowa GKM 18V-50 06016B8001

223,50€
223,50€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GKM 18V-50 (solo L) ( 06016B8001 0 601 6B8 001 4059952548333 ) Elektriskais zāģis

230,00€
230,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch Pilarka tarczowa GKM 18V-50 06016B8001 | 06016B8001 | 4059952548333

234,50€
234,50€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch akumetāla zāģis GKM 18V-50 + L-Boxx, bez akumulatora un lādētāja 06016B8001

242,98€
242,98€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Akumulatora ripzāģis Bosch GKM 18V-50 Professional; 18 V (bez akumulatora un lādētāja) 06016B8001

257,00€
257,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GKM 18V-50 (solo, L) 06016B8001

262,91€
262,91€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GKM 18V-50 Solo L-Boxx Ripzāģis 06016B8001

269,63€
269,63€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Akumulatora manuālais ripzāģis Bosch GKM 18V-50 (bez akumulatora un lādētāja ar korpusu L-BOXX 238) | 4059952548333

276,53€
276,53€
Bezmaksas sūtīšana
Bezmaksas sūtīšana
BOSCH Akku-Metallkreissäge GKM 18V-50 Professional solo, Handkreissäge blau/schwarz, ohne Akku und Ladegerät, in L-BOXX 06016B8001

283,19€
288,18€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Akumulatora ripzāģis Bosch GKM 18V-50

297,66€
297,66€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch instrumenti Akumulatora Ripzāģis Bosch GKM 18V-50 18V, Bez akumulatora (06016B8001)

303,98€
303,98€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
BOSCH GKM 18V-50 Solo, L-Boxx | 06016B8001 | 4059952548333

319,01€
319,01€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Akumulatoru skaits: | 0 |
|---|
| Prožektors: | Jā |
|---|---|
| Tukšgaitas troksnis: | 108 dB |
| Piederumi: | Paralēlais atdures, Zāģa asmens |
| Maks. griešanas dziļums pie 90°: | 50 mm |
|---|
| Svars: | 2,6 kg |
|---|
| Zāģa tips: | Rokas ripzāģis |
|---|---|
| Apgriezienu skaits: | 4 250 apgr./min |
| Strāvas padeve: | Akumulators |
| Nominālais spriegums: | 18 V |
| Zāģa asmens urbums: | 20 mm |
| Zāģa asmens diametrs: | Ø 136 mm |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch GKM 18V-50 (06016B8001)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
































