Bosch GKS 10,8 V-LI (06016A1002)
Ražotājs: Bosch
- Apaļa zāģis
- Zāģa tips: Rokas ripzāģis
- Komplekts sastāv no: Zāģa asmens, vadotne, paralēlā siļķe, L-Boxx, putekļu savākšanas adapteris, iekšējais sešstūra atslēga
- Apgriezienu skaits: 1.400 apgr./min
- Strāvas padeve: Akumulators
- Nominālais spriegums: 10,80 V
- Zāģa asmens urbums: 15 mm
- Zāģa asmens diametrs: Ø 85 mm
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch GKS 10,8 V-LI (06016A1002)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Makita DSS611Z
no 127,40€

Makita SP6000J
no 312,98€

Makita DJV181Z
no 188,00€

Metabo BAS 261 Precision (619008000)
no 295,00€

DeWalt DCS335N-XJ
no 194,80€

Makita DHS680Z
no 205,00€

Metabo KGS 254 M (613254000)
no 288,10€

Makita DSS501Z
no 143,99€

Scheppach HS730 (5905112902)
no 817,33€

Metabo KGS 216 M Set (613216900)
no 210,00€
11 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Lētākā Kopējā Cena
Bosch Akkuhandkreissäge GKS 10 8V-Li blau ( 06016A1002 0 601 6A1 002 ) Zāģi

125,00€
125,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GKS 12V-26 Professional Akku-Kreissäge | 06016A1002 | 3165140772853

129,00€
129,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GKS 12V-26 Professional Cordless Circular Saw 06016A1002

137,73€
137,73€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
BOSCH Akku-Handkreissäge GKS 12V-Li, 12Volt (blau/schwarz, ohne Akku und Ladegerät, in L-BOXX) 06016A1002

152,55€
157,54€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Bosch GKS 12V-26 LB Solo Ripzāģis 06016A1002

154,53€
154,53€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Ripzāģis Bosch GKS 12V-26 Solo L-Boxx 06016A1002

155,46€
155,46€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch akumulators zāģis GKS 12V-26 koferī, bez akumulatora un lādētāja 06016A1002

156,09€
156,09€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GKS 12V-26 Professional Cordless Circular Saw 06016A1002

161,60€
161,60€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
GKS 12V-26, LB SOLO Bosch Akumulatora ripzāģis (06016A1002) | 06016A1002 | 3165140772853

171,47€
171,47€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Ripzāģis GKS 12V-26 Solo L-Boxx 06016A1002 BOSCH (06016A1002)

206,13€
206,13€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch rokas ripzāģis GKS 12V-26 SOLO (bez akumulatora), 06016A1002

207,09€
207,09€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Akumulatoru skaits: | 0 |
|---|---|
| Akumulatora indikators: | Jā |
| Prožektors: | Jā |
|---|---|
| Putekļu nosūkšana: | Jā |
| Piederumi: | Paralēlais atdures, Vadotne, Zāģa asmens |
| Maks. griešanas dziļums pie 45°: | 17 mm |
|---|---|
| Maks. griešanas dziļums pie 90°: | 26,50 mm |
| Svars: | 1,40 kg |
|---|
| Zāģa asmens, vadotne, paralēlā siļķe, L-Boxx, putekļu savākšanas adapteris, iekšējais sešstūra atslēga |
| Zāģa tips: | Rokas ripzāģis |
|---|---|
| Apgriezienu skaits: | 1.400 apgr./min |
| Strāvas padeve: | Akumulators |
| Nominālais spriegums: | 10,80 V |
| Zāģa asmens urbums: | 15 mm |
| Zāģa asmens diametrs: | Ø 85 mm |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch GKS 10,8 V-LI (06016A1002)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti






























