Bosch GKS 18 V-LI (060166H006)
Ražotājs: Bosch
- Zāģa tips: Rokas ripzāģis
- Apgriezienu skaits: 3.900 apgr./min
- Nominālais spriegums: 18 V
- Zāģa asmens diametrs: Ø 16,50 cm
- Maks. griešanas dziļums pie 45°: 40 mm
- Maks. griešanas dziļums pie 90°: 51 mm
- Tukšgaitas troksnis: 95 dB
- Piederumi: Paralēlais atdures
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch GKS 18 V-LI (060166H006)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Makita DSS611Z
no 130,00€

Makita SP6000J
no 312,98€

Metabo BAS 261 Precision (619008000)
no 315,00€

Metabo KGS 254 M (613254000)
no 291,65€

Makita DSS501Z
no 143,99€

Makita DHS680Z
no 205,00€

Scheppach HS730 (5905112902)
no 898,00€

Metabo KGS 216 M Set (613216900)
no 210,00€

Proxxon dekupierzāģis DS 230/E
no 130,25€

Einhell TE-CC 250 UF (4340539)
no 445,05€
2 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Bosch GKS 18V-LI, SOLO Ripzāģis 060166H006

274,80€
274,80€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch rokas ripzāģis GKS 18V-LI ( bez akum.) L-Boxx, 060166H006

317,77€
317,77€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Tukšgaitas troksnis: | 95 dB |
|---|---|
| Piederumi: | Paralēlais atdures |
| Maks. griešanas dziļums pie 45°: | 40 mm |
|---|---|
| Maks. griešanas dziļums pie 90°: | 51 mm |
| Izmēri: | G22,80 cm x A34 cm |
|---|---|
| Svars: | 4,10 kg |
| Zāģa tips: | Rokas ripzāģis |
|---|---|
| Apgriezienu skaits: | 3.900 apgr./min |
| Nominālais spriegums: | 18 V |
| Zāģa asmens diametrs: | Ø 16,50 cm |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch GKS 18 V-LI (060166H006)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Bosch
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch GludeklisBosch Gop 18V 28Bosch Gsb 18V-55Bosch Gsr 12Bosch Gsr 18V-90Bosch Gāzes KatliBosch KombainsBosch Smalcinātājsbraukt ceļojumāBosch Gks 190Gks 18V 57 GAdvancedcut 18 BoschBosch Advancedshear 18Bosch Universalchain 189V Li IonBosch Easyhedgecut 18-45Bosch Akumulatori 18VBosch Battery 18VBosch Gbh 18V-21











