Bosch GKS 18V-68 C (06016B5001)
Ražotājs: Bosch
- Zāģis
- Zāģa tips: Rokas ripzāģis
- Apgriezienu skaits: 5.000 apgr./min
- Nominālais spriegums: 18 V
- Zāģa asmens urbums: 30 mm
- Zāģa asmens diametrs: Ø 190 mm
- Maks. griešanas dziļums pie 45°: 49,50 mm
- Maks. griešanas dziļums pie 90°: 70 mm
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch GKS 18V-68 C (06016B5001)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Makita DSS611Z
no 130,00€

Makita SP6000J
no 312,98€

Makita DJV181Z
no 188,10€

Metabo BAS 261 Precision (619008000)
no 295,00€

DeWalt DCS335N-XJ
no 194,35€

Makita DHS680Z
no 205,00€

Metabo KGS 254 M (613254000)
no 287,40€

Makita DSS501Z
no 143,99€

Scheppach HS730 (5905112902)
no 817,33€

Metabo KGS 216 M Set (613216900)
no 210,00€
3 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Akumulatora ripzāģis Bosch GKS 18V-68 C BITURBO Professional; 18 V; (bez akumulatora un lādētāja) 06016B5001

448,20€
448,20€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch rokas ripzāģis GKS 18V-68 C BiTurbo SOLO (bez akum.) L-Boxx, 06016B5001

492,61€
492,61€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
BOSCH PRO Akku-Handkreissäge BITURBO GKS 18V-68 C Professional solo (blau/schwarz, ohne Akku und Ladegerät, L-BOXX) 06016B5001

503,19€
508,18€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| Tukšgaitas troksnis: | 109 dB |
|---|---|
| Putekļu nosūkšana: | Jā |
| Piederumi: | Paralēlais atdures, Zāģa asmens |
| Maks. griešanas dziļums pie 45°: | 49,50 mm |
|---|---|
| Maks. griešanas dziļums pie 90°: | 70 mm |
| Zāģa tips: | Rokas ripzāģis |
|---|---|
| Apgriezienu skaits: | 5.000 apgr./min |
| Nominālais spriegums: | 18 V |
| Zāģa asmens urbums: | 30 mm |
| Zāģa asmens diametrs: | Ø 190 mm |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch GKS 18V-68 C (06016B5001)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti






















