Bosch GKS 55 GCE Professional (0601682101)
Ražotājs: Bosch
- Zāģis
- Zāģa tips: Ripzāģis (galda ripzāģis)
- Jauda: 1.350 W
- Apgriezienu skaits: 2.100 apgr./min - 4.700 apgr./min
- Nominālais spriegums: 230 V
- Zāģa asmens urbums: 20 mm
- Zāģa asmens diametrs: Ø 165 mm
- Maks. griešanas dziļums pie 45°: 47 mm
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch GKS 55 GCE Professional (0601682101)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Makita DSS611Z
no 130,00€

Makita SP6000J
no 312,98€

Makita DJV181Z
no 189,98€

Metabo BAS 261 Precision (619008000)
no 295,00€

DeWalt DCS335N-XJ
no 201,54€

Makita DHS680Z
no 205,00€

Metabo KGS 254 M (613254000)
no 290,80€

Makita DSS501Z
no 143,99€

Scheppach HS730 (5905112902)
no 898,00€

Metabo KGS 216 M Set (613216900)
no 215,44€
2 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Bosch GKS 55+ GCE L-Boxx bu 0601682101

318,60€
318,60€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch ripzāģis GKS 55+ GCE ar regulāciju L-Boxx, 0601682101

368,38€
368,38€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Vārpstas fiksācija: | Jā |
|---|---|
| Putekļu nosūkšana: | Jā |
| Mīksts starts: | Jā |
| Maks. griešanas dziļums pie 45°: | 47 mm |
|---|---|
| Maks. griešanas dziļums pie 90°: | 63 mm |
| Svars: | 3,90 kg |
|---|
| Zāģa tips: | Ripzāģis (galda ripzāģis) |
|---|---|
| Jauda: | 1.350 W |
| Apgriezienu skaits: | 2.100 apgr./min - 4.700 apgr./min |
| Nominālais spriegums: | 230 V |
| Zāģa asmens urbums: | 20 mm |
| Zāģa asmens diametrs: | Ø 165 mm |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch GKS 55 GCE Professional (0601682101)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Top Produkte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch GludeklisBosch Gop 18V 28Bosch Gsr 12Bosch Gsr 18V-90Bosch Gws 7 125Bosch Gāzes PlītsBosch KrūmgriezisBosch Sulas SpiedeBraun 700Bosch Gks 190Lexar Professional SDWindows 10 ProfessionalNyx Professional MakeupBosch Gsb 18V-55Gks 18V 57 GLexar Professional 64GBLexar Professional 128GBLexar Professional 2000xLexar Professional 256GB





















