Bosch GNA 18V-16 (0601529500)
Ražotājs: Bosch
- Skaņas spiediena līmenis: 87 dB
- Skaņas jaudas līmenis: 98 dB
- Nominālais spriegums: 18 V
- Gājienu skaits tukšgaitā: 1.400 1/min
- Mazākais līkuma rādiuss: 40 mm
- Strāvas padeve: Akumulators
- Akumulatoru skaits: 0
- Svars: 1,50 kg
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch GNA 18V-16 (0601529500)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Collomix Xo 1 R HF (25100)
no 389,51€

Rothenberger ROMAX 4000 (1000001923)
no 1 560,82€

DeWalt DCE590N-XJ
no 301,52€

Makita PS001GZ
no 615,14€

Einhell TE-DA 18/760 Li-Solo
no 86,97€

Hazet Druckluft-Schlagschrauber (9012M)
no 141,78€

Proxxon Micromot 60/EF (28512)
no 39,00€
2 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Akumulatora lokšņu metāla šķēres Bosch GNA 18V-16, kartona iepakojumā (bez akumulatora un lādētāja) | 3165140890441 | 18V-16

534,03€
534,03€
Bezmaksas sūtīšana
Bezmaksas sūtīšana
Bosch GNA 18V-16, SOLO Metāla izcirtējs 0601529500

576,40€
576,40€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Akumulatoru skaits: | 0 |
|---|
| Gājienu skaits tukšgaitā: | 1.400 1/min |
|---|---|
| Mazākais līkuma rādiuss: | 40 mm |
| Strāvas padeve: | Akumulators |
| Svars: | 1,50 kg |
|---|
| Skaņas spiediena līmenis: | 87 dB |
|---|---|
| Skaņas jaudas līmenis: | 98 dB |
| Nominālais spriegums: | 18 V |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch GNA 18V-16 (0601529500)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Top Produkte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch Gop 18V 28Bosch Gsb 18V-55Bosch Gsr 12Bosch Gsr 18V-90Bosch Gta 6000Bosch Gws 7 125Bosch Gāzes PlītsBosch KrūmgriezisBosch Sulas SpiedeBraun 700Bosch tējkannaBosch SiltumsūknisBosch CepeškrāsnsBosch GludeklisBosch KombainsBosch TosterisBosch FleksisBosch SmalcinātājsBosch PerforatorsBosch Tronic























